590

Küvet mi Duşakabin mi?

Küvet mi Duşakabin mi?
Küvet
9 Tercih
İyi
Duşakabin
13 Tercih
İyi

Duşakabin mi küvet mi daha kullanışlı? Hangisi daha keyifli? Bu konuda yorumlarınızı ve değerlendirme yaparak hep birlikte doğruyu bulalım. Ben kendi fikirlerimi yazacağım. Sizler de yıldızlıma yaparak değerlendirme ve alt kısımdan yorum yaparsanız güzel olur.

Evinizin önemli kısımlarından birisi olan banyolarda en önemli obje kuşkusuz ki duş aldığınız kısımdır. Bu noktada da herkesin farkı bir tercihi olabiliyor. Kimi evde tercihin küvetten yana olduğunu görebiliyor, kimi evde ise duşakabinlerin kullanıldığını görebiliyoruz. Peki, hangisini seçmek gerekiyor?

Küvet Mantıklı mı: Küvetlerin en önemli özelliği rahatlıktır. Yorucu bir günden sora güzelce doldurulmuş bir küvete oturup dinlemek insanlara fazlasıyla keyif verir. Bu yüzden de küvetlerin en önemli avantajının gerçekten anlamda keyif yapabilmek olduğunu söyleyebiliriz. Fakat küvetlerin en önemli handikabı duştan sonra temizlenmesi gereken alanın fazla oluşudur. Yani doldurulan suyu boşaltmanız, küvetin iç yüzeyine yapışan köpük ve sabun kalıntılarını temizlemeniz gerekiyor. Bu da duştan sonra daha fazla şeyle uğraşmanız anlamına geliyor.

Duşakabin Mantıklı mı: Küvette nasıl ki rahatlık ve keyif ön planda ise duşakabinde de ön plana çıkan şey pratikliktir. Hızlı bir şekilde duşa girip çıkabilmenize imkan sağlayan duşakabinler aynı zamanda etrafında daha az kirlenmesini sağlıyor. Duşakabinde kullanılan cam ya da sert plastik sayesinde etrafa su sıçrama ihtimali en aza indirgeniyor ve duştan sonra uğraşmanız gereken şeylerin sayısı bir hayli az oluyor.

Duşakabi mi, Küvet mi: Banyonuzda duşakabin mi yoksa küvet mi kullanmanız gerektiğiyle ilgili kafanızda soru işaretleri varsa şayet kendinize bir soru sormanız gerekiyor. İstediğiniz şey ne? Banyoya gireceğiniz sıra keyif yapmak mı istiyorsunuz yoksa vaktiniz genel itibariyle banyoda zaman geçirmenize imkan tanımayacak ölçü de kısıtlı mı? Eğer ki zaman kısıtlamanız yoksa ve banyodan keyif almak istiyorsanız küvet tercihinde bulunmalısınız. Aksi durumda tercihiniz duşakabinden yana olmalı.

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
https://www.yaoyabu.net/yatas-mi-isbir-mi/
Yataş mı İşbir mi?
https://www.yaoyabu.net/bellona-mi-alfemo-mu/
Bellona mı Alfemo mu?
https://www.yaoyabu.net/kelebek-mi-dogtas-mi/
Kelebek mi Doğtaş mı?
https://www.yaoyabu.net/istikbal-mi-dogtas-mi/
İstikbal mi Doğtaş mı?
https://www.yaoyabu.net/canli-bitki-mi-yapay-bitki-mi/
Canlı Bitki Mi? Yapay Bitki mi?