179

Bellona mı Alfemo mu?

Bellona mı Alfemo mu?
Bellona
10 Tercih
Ortalama
Alfemo
8 Tercih
Ortalama

Şuan çocukluk arkadaşımla nişanlıyım ve Allah nasip ederse 1 aya düğünümüz var ve bu durumdan oldukça memnunum. Yavaş yavaş evi dizmeye başladık işte beyaz eşya, koltuk takımı, yatak odası takımı, TV, mutfak eşyaları vs almaya başladık. Hemen hemen her şey tamamlandı ancak tek bir eksiklik kaldı o da yatak odası takımı. Taşınacağımız evin yatak odası oldukça geniş ve ferah bunun için yatak odası takımımın da hem ferah hemde büyük olmasını istiyorum. Allah’a şükür maddi durumumuz iyi hem ben hemde nişanlım iş sahibiyiz ve oldukça iyi kazanıyoruz. Bu yüzden her şeyin en iyisini almak istiyoruz. Konumuza geri dönelim yatak odası konusunda ne yapayım dersiniz tavsiyelerin neler?

Yatak Odası Takımı Bellona mı Alfemo mu?

Bellona yatak odası takımı gerçekten kaliteli ve kullanışlı yeni sezon bir çok ürünü vardı ancak bizim akrabalardan biri sanırım memnun kalmamıştı ve bu benim kafamda da soru işareti olarak kaldı o yüzden 1 puan geride diyebilirim.

Alfemo ise oda tıpkı Bellona gibi oldukça kaliteli bir marka hem ürün çeşitliliği konusunda oldukça zengin hemde şık ve modern bir havası var. Bu anlamda Alfemo tercihlerimin başında yer alıyor. Aradığım tarzda bir yatak odası takımı bulabileceğimi düşünüyorum.

Bana tavsiye olarak hangi markanın yatak odası takımını söyleyebilirsiniz Bellona mı yoksa Alfemo mu?

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
https://www.yaoyabu.net/kuvet-mi-dusakabin-mi/
Küvet mi Duşakabin mi?
https://www.yaoyabu.net/yatas-mi-isbir-mi/
Yataş mı İşbir mi?
https://www.yaoyabu.net/kelebek-mi-dogtas-mi/
Kelebek mi Doğtaş mı?
https://www.yaoyabu.net/istikbal-mi-dogtas-mi/
İstikbal mi Doğtaş mı?
https://www.yaoyabu.net/canli-bitki-mi-yapay-bitki-mi/
Canlı Bitki Mi? Yapay Bitki mi?