183

Kelebek mi Doğtaş mı?

Kelebek mi Doğtaş mı?
Kelebek
46 Tercih
Ortalama
Doğtaş
19 Tercih
Ortalama

Arkadaşlar daha önce ailemle beraber yaşıyordum ancak iş için şehir değiştirmem gerekti ve şuan iyi maaşlı güzel bir işim var bundan dolayı evimi döşemeye karar verdim. Ev eşyalarından gerekli olan beyaz eşya, TV, halı gibi demirbaşları hallettim bir tek mobilya kaldı. Özellikle oturma odası için arayış içindeyim

Kelebek mi Doğtaş mı?

Oturma odası takımı alacağım markaların bir çoğunu sildim ve geriye Kelebek Mobilya ve Doğtaş Mobilya kaldı bu iki seçeneğin ürünlerinden birini alacağım. Şimdi karar vermek için seçenekleri değerlendirmeye başlamak istiyorum fakat birbirine o kadar yakın ki ne yapmama gerektiği konusunda oldukça çelişki yaşıyorum çünkü tek seferde alıp bunu en az 6 yıl kullanmak istiyorum 🙂

Kelebek Mobilyanın oturma grubu ürünlerini inceledim ve güzel tarzda birçok ürününü gördüm canlı renklere sahip üründe hem modernliği hemde sadeliği bulabiliyordum ve gerçekten de hoşuma gitti diyebilirim. Ürünün fiyatı da bütçeme uygundu açıkçası.

Doğtaş Mobilyanın mağazasında da oldukça güzel modeller vardı. Orada da aynı tarzda bir oda takımı gördüm değişik tarzdaki dikişleri en çok beğendiğim özelliği oldu. Ürün hem rahattı hemde kullanım noktasında oldukça fonksiyonluydu. 3’lü olan kanepeler aynı zamanda hem yatak olabiliyordu hemde saklama alanları oldukça genişti.

Arada kaldığım nokta şu hangisi daha sağlam ve kaliteli? Benim için bu çok önemli bir detay ona göre ürünü alacağım. Peki, sizce hangisi Kelebek mi Doğtaş mı?

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
https://www.yaoyabu.net/kuvet-mi-dusakabin-mi/
Küvet mi Duşakabin mi?
https://www.yaoyabu.net/yatas-mi-isbir-mi/
Yataş mı İşbir mi?
https://www.yaoyabu.net/bellona-mi-alfemo-mu/
Bellona mı Alfemo mu?
https://www.yaoyabu.net/istikbal-mi-dogtas-mi/
İstikbal mi Doğtaş mı?
https://www.yaoyabu.net/canli-bitki-mi-yapay-bitki-mi/
Canlı Bitki Mi? Yapay Bitki mi?