180

İstikbal mi Doğtaş mı?

İstikbal mi Doğtaş mı?
İstikbal
20 Tercih
İyi
Doğtaş
73 Tercih
İyi

Merhaba arkadaşlar eşimle yeni evlendik ve evimizi düzenlemeye başladık beyaz eşya, perde, mutfak ürünleri vs her şey tamamlandı bir TV ile koltuk takımı kaldı. Öncel koltuk takımı ardından uyumlu bir TV almayı düşünüyorum.

Şimdi sorumu sorayım ben size koltuk takımı alacağım ve hangi marka almam noktasında gerçekten kararsızım. Alacağım takım hem bütçeme uymalı hem istediğim tarzda olmalı hemde uzun ömürlü olmalı yani alıp nir ay sonra pişman olmak istemiyorum ve İstikbal ile Doğtaş arasında kaldım

İlk olarak istikbal ürünlerini biraz araştırdım fiyat konusunda Doğtaş’tan daha uygun onu fark ettim aradığım tarzda koltuk takımını bulamadım ama ona benzer ürünler olduğunu fark ettim fakat kalite konusunda endişeliyim. Yani ürünün kalitesi nasıl, uzun ömürlü mü, temizliği kolay mı vs birçok soru var aklımda.

Daha sonra ise Doğtaş ürünlerine baktım bana göre Doğtaş’taki ürünler daha zevkli yani en azından aradığım tarzda bulabilirim orada fakat daha önce hiç ama hiçbir Doğtaş ürünü kullanmadım ve hiçbir bilgim yok fiyat noktasında bütçemi az aşıyor ama gerçekten kaliteli ise sanırım aşması çok önemli değil yavaş yavaş öderiz. Dediğim gibi ürünün kalitesi benim için çok öneli yıl içinde 2 koltuk takımı almak istemiyorum ve bu bütçemi aşar.

Arkadaşlar sizin tavsiyeleriniz neler İstikbal veya Doğtaş koltuk takımı kullanan arkadaşlar yardımcı olursa çok iyi olur çünkü acayip kararsızım 🙂 İstikbal mi Doğtaş mı?

Ahmet Gülen
Istikbal ile Bellona deseydin al birini vur ötekine diyecektim. Ama bu ikisi arasında Doğtaş derim. Yine de bu markalar çok pahalı bence. 7-8 bin tl ye koltuk mu satılır yav? Araba mı alıyoruz. Tanıdığınız biri varsa gidin bir koltuk atölyesinden alın. Aynı modeli 5000 tl ye yaparlar.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
https://www.yaoyabu.net/kuvet-mi-dusakabin-mi/
Küvet mi Duşakabin mi?
https://www.yaoyabu.net/yatas-mi-isbir-mi/
Yataş mı İşbir mi?
https://www.yaoyabu.net/bellona-mi-alfemo-mu/
Bellona mı Alfemo mu?
https://www.yaoyabu.net/kelebek-mi-dogtas-mi/
Kelebek mi Doğtaş mı?
https://www.yaoyabu.net/canli-bitki-mi-yapay-bitki-mi/
Canlı Bitki Mi? Yapay Bitki mi?