144

Arko mu Nivea mı?

Arko mu Nivea mı?
Arko
37 Tercih
İyi
Nivea
66 Tercih
İyi

Şu nemlendiriciler artık hayatın bir parçası haline geldi sürekli kullanıyorum ve açıkçası kullanmakta zorundayım çünkü cildim çok kuru maalesef. Ancak hangi markayı almam konusunda kararsızım.

Uzun zamandır nemlendirici kullanıyorum ve birçok marka denedim ve bu yüzden sağlıklı bir gelişim göremedim. Tek bir markanın ürününü kullanmak istiyorum belki bu sayede iyice faydasını görebilirim. Uzun süre Arko krem kullandım ve bana oldukça faydası oldu Nivea‘yı daha az kullandım ve Arko’ya göre biraz daha geriden geliyormuş gibime geldi. Mesela kış aylarında havalar soğuk olurdu baya eldiven kullanmayı sevmediğim için sürekli çatlardı ellerimin derisi fakat nemlendirici olarak Arko kremini kullandım ne çatlak ve acı hiçbir şey kalmadı o günden beri kullanıyorum işte.

Geçenlerde bir tavsiye ile Nivea’yı kullanayım dedim fakat kullandığıma pişman oldum çünkü ellerin daha beter bir hal haldı anlayamadım neden öyle olduğunu. Bildiğim kadarı ile alerjim de yok sonrasında bıraktım bir daha da kullanmadım. Arkadaşın söylediğine göre hassas bir cildim varmış bu yüzden öyle olmuş. Ne derse desin o günden sonra bir daha kullanmadım Arko’ya devam ettim fakat Nivea’nın hassas ciltler için olan ürünü de varmış.

Şimdi kararsız kaldım arkadaşlar en iyi yol bildiğin yoldur deyip yoluma Arko ile devam mı edeyim yoksa Nivea’nın hassas ciltler için olanını mı deneyeyim? Arko mu, Nivea mı?

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
https://www.yaoyabu.net/kadinlar-etek-mi-pantolon-mu-giymeli/
Kadınlar Etek mi Pantolon mu Giymeli?
https://www.yaoyabu.net/gozenek-sikilastirma-icin-gul-suyu-mu-tonik-mi/
Gözenek Sıkılaştırma İçin Gül Suyu mu Tonik mi?
https://www.yaoyabu.net/cilt-bakiminda-maske-mi-pieling-mi/
Cilt Bakımında Maske mi Pieling mi?
https://www.yaoyabu.net/sivilce-kremi-en-iyisi-imex-mi-aknilox-mu/
Sivilce Kremi En İyisi Imex mi Aknilox mu?
https://www.yaoyabu.net/bb-krem-mi-cc-krem-mi/
BB Krem mi? CC Krem mi?
https://www.yaoyabu.net/bb-krem-mi-fondoten-mi/
BB Krem mi, Fondöten mi?