186

Fitness mi Aerobik mi

Fitness mi Aerobik mi
Fitness
0 Tercih
Henüz Oylanmamış
Aerobik
0 Tercih
Henüz Oylanmamış

Merhabalar merak ettiğim bir konu var onu soracağım şimdi size bizim evin karşısında Fitness merkezi var birde belediyenin ücretsiz Aerobik kursu var kararsız kaldım ve zayıflamak istiyorum ancak ne yapacağımı bilmiyorum.

Fitness mı Aerobik mi?

Biri ücretli diğeri ücretsiz bu çok önemli değil yeter ki şu kilolardan kurtulayım onun dışında pek bişey istemiyorum doğrusu. Direk konuya girmekle başlayayım ben.

Son 3 yıldır sürekli olarak kilo aldım ve artık bu hayatımı son derece olumsuz etkilemeye başladı en basit şeyleri bile yapamıyorum artık. Örneğin merdiven çıkmak, koşmak, bisiklet sürmek, futbol oynamak, dolaşmak gibi şeyleri ya hiç yapamıyorum yada aşırı zorlandığım için yapmaktan vazgeçiyorum. Ancak bundan sonra bu kilolardan kurtulmayı hedefliyorum. Uzun süredir yaptığım araştırmadan sonra bu iş için iki çeşit spora odaklanmam kanısına vardım bunlardan biri Fitness diğeri ise Aerobik bunlardan hangisi daha çok zayıflatıyor?

Fitness için kimle konuştuysam olumlu şeylerden bahsetti yani gerçekten işe yarıyor. Zayıflamak için evimin karşısında bulunan fitness merkezine gidebilirim ayrıca evimin karşısında olması da büyük avantaj.

Aerobik ise pek kimse bilmiyor yani arkadaşlarımın bu konuda deneyimi olmadığı için net bir şey söylemedi ancak internette yaptığım araştırmada Aerobik zayıflatabiliyormuş. Ancak evden biraz uzakta olduğu için baya yürümem gerekecek.

Bu durumda sizin tavsiyeleriniz ne olurdu yani evimin karşısındaki Fitness’a mı yoksa Aerobik merkezine mi?

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
https://www.yaoyabu.net/hamburger-mi-lahmacun-mu/
Hamburger mi Lahmacun mu ?
https://www.yaoyabu.net/bal-mi-pekmez-mi/
Bal mı Pekmez mi?
https://www.yaoyabu.net/caykur-mu-lipton-mu/
Çaykur mu Lipton mu?
https://www.yaoyabu.net/maranki-mi-saracoglu-mu/
Maranki mi Saraçoğlu mu?
https://www.yaoyabu.net/icme-suyu-sirma-mi-erikli-mi/
İçme suyu Sırma mı Erikli mi?
https://www.yaoyabu.net/maden-suyu-kizilay-mi-beypazari-mi/
Maden suyu Kızılay mı Beypazarı mı?