158

İçme suyu Sırma mı Erikli mi?

İçme suyu Sırma mı Erikli mi?
Sırma
2 Tercih
Mükemmel
Erikli
0 Tercih
Henüz Oylanmamış

Merhabalar İstanbul’a yeni taşındık ve çeşme suyunun tadı oldukça kötü içilemeyecek durumda hatta. Daha önce Kayseri’de kalıyordum ve orada hazır su hemen hemen hiç kullanmadım çünkü çeşmedeki su hem güzeldi hemde sağlık açısından bir problemi yoktu ancak İstanbul’da işler öyle yürümüyor galiba 🙂 İstanbul şebeke suyu beni rahatsız dahi etti zaten tadından bahsetmeye dahi gerek yok gerçekten kötü bir tadı var belki bana öyle geliyor siz nasıl buluyorsunuz bilemem. O yüzden buna bir son verip hazır su almaya karar verdim markalar konusunda bir fikrim var ancak size de sorup öyle almak istiyorum sizin fikriniz ne olur bu konu için.

İçme suyu Sırma mı Erikli mi?

Çeşme sularının kötü tadından ve sağlıksızlığından kurtulmak için hazır damacana su alacağım ve hangi marka alacağım konusunda sizden tavsiye bekliyorum Sırma mı Erikli mi?

Birçok kişi Erikliyi tercih ediyor hem tabi tutulduğu testleri başarı ile geçmiş hemde tadı lezzetliymiş bir damacana kullandık ve herhangi bir problem yaşamadık suyun tadı da oldukça lezzetliydi.

Sırma konusunda biraz temkinliyim yani birkaç kişi olumsuz yorumlarda bulundu ama ben yinede aldım ve denedim. Damak tadı hassas olan biriyim iki su arasında pek bir fark bulamadım ama sağlık konusunda bir fikrim yok.

Sizin tercihiniz nedir? Sırma mı Erikli mi?

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
https://www.yaoyabu.net/hamburger-mi-lahmacun-mu/
Hamburger mi Lahmacun mu ?
https://www.yaoyabu.net/bal-mi-pekmez-mi/
Bal mı Pekmez mi?
https://www.yaoyabu.net/caykur-mu-lipton-mu/
Çaykur mu Lipton mu?
https://www.yaoyabu.net/maranki-mi-saracoglu-mu/
Maranki mi Saraçoğlu mu?
https://www.yaoyabu.net/maden-suyu-kizilay-mi-beypazari-mi/
Maden suyu Kızılay mı Beypazarı mı?
https://www.yaoyabu.net/zayiflamak-icin-fitness-mi-pilates-mi/
Zayıflamak İçin Fitness mi Pilates mi?