154

Maranki mi Saraçoğlu mu?

Maranki mi Saraçoğlu mu?
Maranki
2 Tercih
Ortalama
Saraçoğlu
4 Tercih
İyi

Merhabalar ben ev hanımıyım ve vaktimin çoğunu ya temizlik yaparak ya konuşarak yada TV izleyerek geçiriyorum. Arada internette de takılsam da yine de en çok TV izliyorum ve sabahları genelde programlarda sağlıklı beslenme, bitkisel ürünlerden bahsediyorlar ve hep dikkatimi çekiyor soluksuz izliyorum çünkü ben küçük bir dağ köyünde büyüdüm ve hemen hemen hastaneye hiç gitmedim. Şimdi ise büyük şehirdeyim ancak bu alışkanlığı devam ettirmek istiyorum işte bu yüzden programları izliyorum. Hastanelere açıkçası pek güvenemiyorum ve ağır şekilde hastalanmadıkça gitme taraftarı da değilim çözümü alternatif tıpta aramak daha iyi gibime geliyor. Bitkisel ürünler daha sağlıklı. Konumuza geri dönelim sağlıklı olarak ürün kullanmak için programa çıkan ve artık bu konuda isim yapmış olan iki kişi arasında kaldım ve hangisinin tavsiyesine uyacağımı tam olarak bilmiyorum.

Alternatif Tıp Bitkisel ilaçlar için Maranki mi Saraçoğlu mu?

Bir aralar Ömer diye biri vardı onun hakkında çok dava açılınca onu direk sildim ve Maranki ile Saraçoğlu kaldı geriye. İkisi de oldukça iyi bu konuda ama ben yinede tedbiri elden bırakıp uymak istemiyorum sonuçta mevzu bahis insan sağlığı ve şakaya, yanlışa gelmez. Bu durumda sizden yardım almak istiyorum ve hangisinin daha güvenilir olduğunu bilmem gerek ki ona uyup yoluma devam edeyim.

Sizce hangisi alanında daha uzman Maranki mi Saraçoğlu mu? Kullanıcı yorumları ve varsa şikayetlerinizi yazmanızı rica ederim.

Selma deniz
Sağlığımız çok önemli. Son yıllarda alternatif tıp adı altında milleti kekleyip duruyorlar. Devlet de bu konuyla ilgili birşey yapmıyor. İnsanlar artık ilaç kullanmaktan bıktı. İlaçlar bir yandan tedavi ediyor bir yandan hasta ediyor. Herkes benim gibi doğal bitkilerle tedavi olmak istiyor. Bu konuda da baktığımızda ve kullanıcı yorumlarını okuduğumuzda Saraçoğlu daha mantıklı gibi geliyor. Hem prof. ünvanı var. Hem de daha bilimsel konuşuyor gibi geldi. Maranki biraz daha abartıyor gibi geliyor. Bazen inanmak bile istemiyorum. Burada marankinin ürünlerini yada saraçoğlunun ürünlerini kullanan var mı?
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
https://www.yaoyabu.net/hamburger-mi-lahmacun-mu/
Hamburger mi Lahmacun mu ?
https://www.yaoyabu.net/bal-mi-pekmez-mi/
Bal mı Pekmez mi?
https://www.yaoyabu.net/caykur-mu-lipton-mu/
Çaykur mu Lipton mu?
https://www.yaoyabu.net/icme-suyu-sirma-mi-erikli-mi/
İçme suyu Sırma mı Erikli mi?
https://www.yaoyabu.net/maden-suyu-kizilay-mi-beypazari-mi/
Maden suyu Kızılay mı Beypazarı mı?
https://www.yaoyabu.net/zayiflamak-icin-fitness-mi-pilates-mi/
Zayıflamak İçin Fitness mi Pilates mi?