157

Maden suyu Kızılay mı Beypazarı mı?

Maden suyu Kızılay mı Beypazarı mı?
Kızılay
7 Tercih
İyi
Beypazarı
7 Tercih
Ortalama

Şimdi diyebilirsiniz ki arkadaş bu nasıl soru yani başka problemin yok mu? Bir sürü problemim var ve hepsini tek tek çözeceğim buna maden suyu ile başladım. Peki, nereden geldi bu soru? Hemen açıklayayım bir gün arkadaşlar ile dışarıda oturuyorduk ve bakkaldan soda istedik 2 tane Beypazarı 3 tanede Kızılay maden suyu geldi. Konu nasıl olduysa maden suyuna bağlandı ve tartışma başladı. İşte Beypazarı kaliteli değil Kızılay’ın tadı değişik vs. bu tartışma birkaç saat sürdü ve sesler bile yüseldi 🙂 Benim için bir problem yok çünkü ben Sarıkız maden suyunu daha çok seviyorum tartışmaya hiç müdahil olmadım ama sonucu da oldukça merak ettim. Ancak beklediğim olmadı ve tartışmanın bir kazananı olmadan süresiz olarak bitti.

Maden suyu Kızılay mı Beypazarı mı?

Bu soruyu birde size sormak istiyorum değerli vatandaşlar sizce hangi maden suyu daha güzel Kızılay mı yoksa Beypazarı mı? Benimle hiç alakası yok ama merak işte insanlar hangisini daha çok seviyor ve tüketiyor?

Mesela geçen bir bakkala bu soruyu sordum bakkalın cevabına göre Beypazarı daha çok tüketiliyormuş sebebi ise tadı daha güzelmiş. Arkadaşım olan kahvehane sahibi de Kızılay’ı beğeniyordu buda beni kararsız bıraktı. Hangisi mineral açısından daha zengin acaba bunu da kontrol etmek gerekir.

Evet arkadaşlar sizin tercihiniz hangisi Kızılay mı Beypazarı mı?

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/hamburger-mi-lahmacun-mu/
Hamburger mi Lahmacun mu ?
http://www.yaoyabu.net/bal-mi-pekmez-mi/
Bal mı Pekmez mi?
http://www.yaoyabu.net/caykur-mu-lipton-mu/
Çaykur mu Lipton mu?
http://www.yaoyabu.net/maranki-mi-saracoglu-mu/
Maranki mi Saraçoğlu mu?
http://www.yaoyabu.net/icme-suyu-sirma-mi-erikli-mi/
İçme suyu Sırma mı Erikli mi?
http://www.yaoyabu.net/zayiflamak-icin-fitness-mi-pilates-mi/
Zayıflamak İçin Fitness mi Pilates mi?