256

Tefal mi Fissler mi?

Tefal mi Fissler mi?
Tefal
1 Tercih
Mükemmel
Fissler
2 Tercih
Mükemmel

Evde yemek yapanlar bilir düdüklü tencere demek pratik ve hızlı yemek demektir. Yani düşünün eve geç gelmişsiniz ve henüz yemek yok yemeği bekleyen iki çocuğunuz ve birde eşiniz varsa işte tam o anda imdadınıza düdüklü tencere yetişir. İçinizden bazıları yahu sende biraz abartmıyor musun diyenler elbette olacak onlar ya yemek yapmak için vakit harcamıyorlardır yada oldukça rahattırlar 🙂 Çünkü cidden özellikle de misafirlerin geleceği zaman hep sıkıntı oluyor bir sürü yemek yetiştireyim derken hızlı da olmaya çalışıyorum ve tabi ki düdüklü kullanıyorum.

Neyse sormak istediğim konuya geleyim. Kullandığım düdüklü kuru fasulye yaparken patladı mutfağı berbat etti ve yeni bir düdüklü alacağım ancak bunu rastgele değil sorarak almak istiyorum aynı şey tekrar olsun istemiyorum. Allah korusun ben mutfaktayken patlasaydı ciddi yaralanmalara neden olabilirdi.

Düdüklü tencere tavsiyesi Tefal mi Fissler mi?

Artık oturduğum her kişiye bu soruyu sormaya başladım hani derler ya bir musibet bin nasihatten iyidir benimkide o mesele danışmadan almamakta kararlıyım Sorduğum kişilerden bir çoğu Tefal’i tavsiye etti. Arada bir kaç kişi Fissler’i kullansa da Tefal düdüklü tencere kullananlar daha fazlaydı ve bu da direk olarak Tefal’e yönelmemi sağladı. Fissler’e gelince onunda çok iyi bir marka olduğunu biliyorum ancak kullanılan ve beğenilen ürünler daha sağlıklı olur kanaatindeyim.

Peki, sizce hangi markanın düdüklü tenceresini alayım Tefal mi yoksa Fissler mi?

Sevda Sel
Tefal düdüklü tencere Tefal tava konusunda oldukça başarılı bir firma bayan arkadaşlar genelde ev hanımı olarak evde yaptıkları yemeklerde Tefal'in ürünleri kullanıyor. Ben gayet de memnunum. diğer fissler düdüklü tencereyi hiç kullanmadım Ben de bilmiyorum
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
https://www.yaoyabu.net/araba-mi-motor-mu/
Araba mı Motor mu?
https://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-revit-mi/
Çizim Programı Autocad mi Revit mi?
https://www.yaoyabu.net/muhendislik-ve-mimarlik-icin-mac-mi-windows-pc-mu/
Mühendislik ve Mimarlık için Mac mı Windows (PC) mu?
https://www.yaoyabu.net/samsung-mu-iphone-mu/
Samsung mu, Iphone mu?
https://www.yaoyabu.net/bluetooth-kulaklik-mi-kablolu-kulaklik-mi/
Bluetooth Kulaklık mı, Kablolu Kulaklık mı?
https://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-solidworks-mu/
Çizim Programı Autocad mi Solidworks mü?