177

Sarar mı Ramsey mi?

Sarar mı Ramsey mi?
Sarar
8 Tercih
Ortalama
Ramsey
13 Tercih
Ortalama

Arkadaşlar merhaba yakında kardeşimin düğünü var ve buna uygun şekilde giyinmek istiyorum neticede gelin abisiyim şık olmam gerekir. Misafirlerin gözünde şapşal veya kötü giyimli biri olarak izlenim bırakmak istemiyorum hem kim bilir belki kısmetimizde açılır 🙂

Konumuza geri dönelim düğüne 1 hafta var ve ben henüz hiçbir şey almadım. Düğünde spor bir takım elbise giyinmek istiyorum. Bütçeme uyacak şık ve karizmatik bir elbise giyerek misafirleri karşılamak istiyorum sanırım bu sayede oldukça iyi görünürüm. Birçok markaya baktım ve özellikle takım elbiselerini kontrol ettim. Yaptığım araştırma ve mağaza gezmeler sonucunda iki markanın 2 modeli arasında kaldım . Bunlardan biri Sarar diğeri ise Ramsey takım elbise.

Takım elbise Sarar mı Ramsey mi?

Takım elbise daha önce almadım daha doğrusu ben takım elbise sevmediğim için hep spor takıldım bu yüzden pek bir anlamıyorum. Ancak düğün olduğu için takım elbise almak zorundayım ancak klasik yerine spor bir şey giyeceğim.

Sarar’da aradığım tarzda bir takım elbise buldum ve tarzı hoşuma gitti. Uzun yılladır bu sektörde olan Sarar kaliteli kumaş kullanıyordur sanırım. Ramsey’de aynı şekilde uzun yıllardır bu iş içinde ve o da tıpkı Sarar gibi kaliteli bir marka ancak fiyat konusunda biraz daha pahalı gibime geldi ancak modeli çok ama çok güzeldi. Düşündüğümden bile daha şık durdu üzerimde.

Sizce ne yapayım Sarar mı alayım yoksa Ramsey mi alayım?

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
https://www.yaoyabu.net/kabuklu-yem-mi-kabuksuz-yem-mi/
Kabuklu Yem mi? Kabuksuz Yem mi?
https://www.yaoyabu.net/merinos-hali-mi-saray-hali-mi/
Merinos Halı Mı Saray Halı Mı?
https://www.yaoyabu.net/kia-k2500-mu-hyundai-h100-mu/
KİA K2500 mü, Hyundai H100 mü?
https://www.yaoyabu.net/pepsi-mi-coca-cola-mi/
Pepsi mi Coca Cola mı?
https://www.yaoyabu.net/max-factor-mu-maybelline-mi/
Max Factor mü Maybelline mi?
https://www.yaoyabu.net/markafoni-mi-trendyol-mu/
Markafoni mi Trendyol mu?