286

Koton mu Mavi mi?

Koton mu Mavi mi?
Koton
12 Tercih
Ortalama
Mavi
10 Tercih
İyi

Sevgili arkadaşlar herkese selam. Ben sosyal aktivitesi yüksek olan bir şirkette halkla ilişkiler müdürüyüm ve işim gereği iyi giyinmem gerekir. Çünkü insanlar ile iletişimde giyim tarzı oldukça önemlidir. İşimin en sevdiğin yönü takım elbise gibi klişe şekilde değilde spor ama kaliteli giyinmemiz gerektiğidir. Bunun yanında sürekli olarak toplantılar olması, yurt içi ve yurt dışı seyahatler, çeşitli parti, açılış ve etkinliklere katılmamız nedeni ile hem çok fazla insan ile diyaloğa geçmiş oluyoruz hemde hemen hemen her kültürden insanla tanışma fırsatımız oluyor bu yüzden tanıştığım insanlara karşı ilk izlenimin iyi olması için giyinme tarzımın iyi olması gerektiği düşüncesindeyim. Giyim konusunda tamamı ile serbestim yani istediğim gibi giyinebilme özgürlüğüm var. Bir konuda fikrinizi almak için bir soru soracağım.

En iyi kot pantolon markası Koton mu Mavi mi?

Oldukça kaliteli giyiniyorum marka konusunda zaten pek bi takıntım yok yeter ki kaliteli olsun istiyorum. İki farklı marka konusunda arada kaldım bunlardan biri Mavi diğeri ise Koton. İkisi de oldukça iyi markalar ve ikisinde de çok hoş pantolonlar var ama hangisi daha kaliteli hiçbir fikrim yok. Daha önceden hep Mavi’den giyinirdim gerçi hala Mavi’den giyiniyorum ama bir arkadaşım Koton’un da oldukça iyi olduğunu söyledi. Sizce hangisinden giyineyim hangisi daha kaliteli Koton mu Mavi mi?

Ahmet
Ikisi de dandik Bence Ürünler çok iyi değil ama yine En azından Koton markasının fiyatları düşük mavinin hem fiyatları yüksek hem de ürünlerinden memnun değilim
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
https://www.yaoyabu.net/kabuklu-yem-mi-kabuksuz-yem-mi/
Kabuklu Yem mi? Kabuksuz Yem mi?
https://www.yaoyabu.net/merinos-hali-mi-saray-hali-mi/
Merinos Halı Mı Saray Halı Mı?
https://www.yaoyabu.net/kia-k2500-mu-hyundai-h100-mu/
KİA K2500 mü, Hyundai H100 mü?
https://www.yaoyabu.net/pepsi-mi-coca-cola-mi/
Pepsi mi Coca Cola mı?
https://www.yaoyabu.net/max-factor-mu-maybelline-mi/
Max Factor mü Maybelline mi?
https://www.yaoyabu.net/markafoni-mi-trendyol-mu/
Markafoni mi Trendyol mu?