297

Colins mi Koton mu?

Colins mi Koton mu?
Colins mi?
5 Tercih
İyi
Koton mu?
1 Tercih
Mükemmel

Özellikle gençler tarafından yoğun ilgi gören bir denim markası olan Colins; kaliteli ürünleri ile yıllardır birçok kişinin favori giyim markası olarak biliniyor. Kot pantolonları, gömlekleri, spor ayakkabıları ile daha çok spor giyimden hoşlananlara hitap eden marka; sade, klasik ve standart tasarımlara imza atıyor.

Koton mu Colins mi? Hangisini tavsiye edersiniz?

Colins’in yıllardır en büyük rakibinin ise Koton olduğunu söyleyebiliriz. Colins’ten ürün almak için yeterli bütçesi bulunmayan gençler; daha çok Koton’a yöneliyor.

Peki; hangi markayı tercih etmeli? Colin’s mi yoksa Koton mu?

Colin’s son zamanlarda daha gösterişli ve trend modellerini görücüye çıkarıyor olsa da hala Koton kadar geniş bir ürün yelpazesine maalesef ki sahip değil. Bu yüzden de daha fazla ürün içerisinden beğendiği model ya da modelleri satın almak isteyenler için Koton doğru tercih olabilir.

  • Colin’s denimlerin fiyatları da çoğu markaya nazaran daha yüksek. Ancak bu durum, tabii ki de Koton ürünlerinin kalitesiz olduğu anlamına gelmiyor. Koton ürünlerini de yıllar boyunca eskimeden kullanabiliyorsunuz.

Moda dünyasındaki trendlerin her geçen gün değiştiği; 2-3 yıl önceki kıyafetlerimizi şu anda giymediğimiz bir dönemde Colins’i tercih etmek için pek çok neden olmadığını düşünüyoruz. Eşofman ve spor ayakkabı gibi uzun yıllar boyunca kullanacağınız ürün haricinde diğer kıyafetlerinizi daha modern tasarımlara imza atan Koton’dan alabilirsiniz!

Peki sizin fikriniz nedir? Alt panelde yorumlarınızı ve üst kısmında oylamalar ile konuya destek vermenizi rica ediyorum.

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
https://www.yaoyabu.net/kabuklu-yem-mi-kabuksuz-yem-mi/
Kabuklu Yem mi? Kabuksuz Yem mi?
https://www.yaoyabu.net/merinos-hali-mi-saray-hali-mi/
Merinos Halı Mı Saray Halı Mı?
https://www.yaoyabu.net/kia-k2500-mu-hyundai-h100-mu/
KİA K2500 mü, Hyundai H100 mü?
https://www.yaoyabu.net/pepsi-mi-coca-cola-mi/
Pepsi mi Coca Cola mı?
https://www.yaoyabu.net/max-factor-mu-maybelline-mi/
Max Factor mü Maybelline mi?
https://www.yaoyabu.net/markafoni-mi-trendyol-mu/
Markafoni mi Trendyol mu?