163

Çamaşır Kurutma Makinesi Bosch mu Arçelik mi?

Çamaşır Kurutma Makinesi Bosch mu Arçelik mi?
Bosch
11 Tercih
Ortalama
Arçelik
8 Tercih
İyi

Merhabalar. İstanbul’un en merkezi yerine taşınalı birkaç ay oldu ve açık konuşmak gerekirse buraya uyum sağlamak gerçekten çok zor niye mi? Çünkü ben küçük ve nüfusu az olan bir şehirden geliyorum eşim evimize yakın bir yerde çalışıyor ve işe gidip gelmek kolay olsun diye buraya yerleştik. Zorluk nedenlerimden bazıları bizim oradaki gibi bir samimiyet yok, mahalle ilişkisi yok ne bileyim oradaki gibi doğal davranan kimse yok bana göre herkes yapmacık davranıyor ve kendini bu role fazla kaptırıyor neyse konuya geri dönelim taşındıktan sonra ev işleri falan hayat bir şekilde devam ediyor ancak bir eksiklik var oda hiçbir evin balkonunda çamaşır kurutan yok. İlk başta önemsemiyordum ama baktım ki komşular içinde tek elbise kurutan benim bu yüzden eve bir çamaşır kurutma makinesi alıp balkonda kurutmaya son vereceğim çünkü artık utanmaya başlıyorum.

Çamaşır Kurutma Makinesi Tavsiyesi Bosch mu Arçelik mi?

Birçok kişiden tavsiye aldım ancak burada da yazıp güzel bir marka almayı düşünüyorum. Bosch için şunu dediler; Ürün kaliteli ve elektrik tüketimi de oldukça düşük ancak dolap kuruluğuna oldukça uzun sürede getiriliyormuş ama oldukça kaliteliymiş.

Arçelik kullanan pek yoktu ama onunda kaliteli olduğunu kısa sürede kuruttuğunu ancak Bosch kadar tasarruflu olmadığını söylediler. Ne yapayım sizce Bosch mu alayım Arçelik mi alayım?

İrfan
samsung gibi bu saydıklarınızın dişini kıracak markayı koymamışsınız..en çok şikayet aan vestel arçelik vs koymuşsunuz...10 yıl motor ömrü veren bi lg bi samsung var..diğerleri hani fos....beyaz eşyanın duayenleri sharp yok,midea yok,miele yok...saydıklarınız içinde işe yarar bi siemens var zira hala almanyada üretilir..bosch çin ve türkiye fabrikalarında vestele gree ye ona şuna buna ürettirir...bosch türkiyedeki malları 5 para etmez bu bir..ikincisi hala en iyisi miele...ve sharp
Amasyalı
İlk defa çamaşır kurutma makinesi kullanacağım. Onun için kullanıcı yorumlarını takip ediyorum. Açıkçası aklım Bosch diyor. Müşteri şikayetleri de fazla yok. Ama fiyatlar noktasında Arçelik daha uygun. Bir kampanya falan olsa, bosch çamaşır makinesinde indirim yapsa ne güzel olur.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
https://www.yaoyabu.net/araba-mi-motor-mu/
Araba mı Motor mu?
https://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-revit-mi/
Çizim Programı Autocad mi Revit mi?
https://www.yaoyabu.net/muhendislik-ve-mimarlik-icin-mac-mi-windows-pc-mu/
Mühendislik ve Mimarlık için Mac mı Windows (PC) mu?
https://www.yaoyabu.net/samsung-mu-iphone-mu/
Samsung mu, Iphone mu?
https://www.yaoyabu.net/bluetooth-kulaklik-mi-kablolu-kulaklik-mi/
Bluetooth Kulaklık mı, Kablolu Kulaklık mı?
https://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-solidworks-mu/
Çizim Programı Autocad mi Solidworks mü?