178

Beymen mi Vakko mu?

Beymen mi Vakko mu?
Beymen
24 Tercih
Ortalama
Vakko
45 Tercih
İyi

Bir konu ile alakalı arkadaşımla iddialaştık ve kaybeden kazanana en pahalı markadan bir elbise alacak ve arkadaşım kaybetti bende kazandığıma göre bir elbiseyi hak ettim sanırım. Şimdi elbiseyi seçmeye çalışıyorum fakat ne seçeceğimi bilemiyorum. Bu durum ile ilgili konu açmaya karar verdim.

Elbise konusunda seçimlerim hep kötü olmuştur bu duru ile alakalı oldukça yeteneksiz olduğumu söyleyebilirim. İnternette yaptığım araştırmalarda en pahalı olarak gözüme çarpan iki marka oldu yani çok aşırı bir pahalılıktan bahsetmiyorum arkadaşın belinin bükülmesi içimi yakar o yüzden abartmak istemiyorum. Bulduğum markalardan biri Beymen diğeri ise Vakko ve ikisi de ortalama bir elbiseyi normal fiyatın çok üzerinde satıyor.

Beymen mi Vakko mu?

Arkadaşlar Beymenin’de Vakko’nunda pahalı olduğunu öğrendiğimize göre sıradaki şey kalite. Bu iki markadan hangisi daha kaliteli ve aldığı parayı hak ediyor? Hangisini daha uzun süre kullanabilirim bu konuda yardımınıza ihtiyacım var çünkü ikisinin herhangi bir ürününü daha önce kullanmadım. Madem elbise bedavaya geliyor madem pahalı o zaman bi zahmet kaliteli olsun da uzun süre kullanalım haksız mıyım? Aranızda iki markayı kullanmış olan veya bilen varsa bir şekilde bunu belirtirse iyi olur çünkü kısa süre içinde aldıracağım ve aldırtacağım elbiseden dolayı pişman olmak istemiyorum.

Sizin tercihiniz ne olurdu, hangi markayı tavsiye edersiniz Beymen mi Vakko mu?

Resul iğci
Beymen de mısır pamuğu kullanılıyor fakat vakko da kalitelidir benim tercihim beymen den yana
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
https://www.yaoyabu.net/kabuklu-yem-mi-kabuksuz-yem-mi/
Kabuklu Yem mi? Kabuksuz Yem mi?
https://www.yaoyabu.net/merinos-hali-mi-saray-hali-mi/
Merinos Halı Mı Saray Halı Mı?
https://www.yaoyabu.net/kia-k2500-mu-hyundai-h100-mu/
KİA K2500 mü, Hyundai H100 mü?
https://www.yaoyabu.net/pepsi-mi-coca-cola-mi/
Pepsi mi Coca Cola mı?
https://www.yaoyabu.net/max-factor-mu-maybelline-mi/
Max Factor mü Maybelline mi?
https://www.yaoyabu.net/markafoni-mi-trendyol-mu/
Markafoni mi Trendyol mu?