173

Tost makinesi Arzum mu Korkmaz mı?

Tost makinesi Arzum mu Korkmaz mı?
Arzum
5 Tercih
Çok kötü
Korkmaz
2 Tercih
İyi

Tost şu dünyada belki en zevk aldığım yiyecektir. Ne kadar güzel bir nimet değil mi pratik, hızlı, lezzetli ve damak tadına uygun. Şimdi arkadaşlar burada benim takıldığım bir nokta var oda şu; Tost makinesi alacağım ama kararsız kaldım Arzum mu yoksa Korkmaz mı almalıyım?

Daha önceden emektar bir tost makinem vardı. Arzum markasından olan makineyi yaklaşık 5 yıl kadar kullandım ve hiç sorun yaşamadım. Ekmeği istediğim kıvama getirebiliyordum, temizliği kolaydı ve az elektrik tüketiyordu. Benim gibi her sabah tos yiyenler için elektrik önemli 🙂 Ancak dün tost makinem bozuldu sanırım ömrünün son demlerini yaşıyordu ve öldü. Tamir etmek istemedim açıkçası zaten eskimişti bundan sonra sürekli tamirle uğraşıp para vermek istemiyorum onun yerine yeni bir tane almaya karar verdim.

Geçenlerde bir öğrenci evine misafir oldum ve orada yeni bir Korkmaz tost makinesi olduğunu fark ettim. Neyse tost yaptık ve onda da  gayet güzel bir şekilde sorunsuz tost yapabildik temizliği birazcık zordu ama pek vakit almadı. Arkadaşlara sordum nasıl diye gayet iyi dediler hem uzun ömürlüymüş hemde az elektrik tüketiyormuş.

Kararsız kaldığım nokta şu daha önceden aldığım markanın yeni modelini mi almalıyım yoksa yeni bir makine deneyip yoluma mı devam edeyim açıkçası biraz bütçeme de uymasını istiyorum sizce ne yapmalıyım Arzum mu alayım yada Korkmaz mı?

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/araba-mi-motor-mu/
Araba mı Motor mu?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-revit-mi/
Çizim Programı Autocad mi Revit mi?
http://www.yaoyabu.net/muhendislik-ve-mimarlik-icin-mac-mi-windows-pc-mu/
Mühendislik ve Mimarlık için Mac mı Windows (PC) mu?
http://www.yaoyabu.net/samsung-mu-iphone-mu/
Samsung mu, Iphone mu?
http://www.yaoyabu.net/bluetooth-kulaklik-mi-kablolu-kulaklik-mi/
Bluetooth Kulaklık mı, Kablolu Kulaklık mı?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-solidworks-mu/
Çizim Programı Autocad mi Solidworks mü?