255

Mitsubishi mi Samsung mu?

Mitsubishi mi Samsung mu?
Mitsubishi
4 Tercih
İyi
Samsung
6 Tercih
İyi

Merhabalar malum sonbahar dönemindeyiz ve yavaş yavaş kışa doğru adım atıyoruz artık havalar iyice soğudu ve beyaz eşyalarda da indirim başladı ve bunu değerlendirmek istiyorum. Bizim memlekette yazın ortalama sıcaklık yaklaşık 47 derece. Bahsettiğim şehir sürekli haberlere konu oluyor bu konuda ama ben yinede söyleyeyim Şanlıurfa. Mesela geçen ramazan ayında hava tam 52 dereceye ulaştı ki ben 58 dereceleri bile hatırlıyorum kısaca gündüz öğle sıcağında dışarı çıkmak imkansız. Çünkü ayağınızı altındaki asfalt bile eriyor biz nasıl dayanalım değil mi 🙂 Çocuklar için pek problem olmuyor buldukları ilk su birikintisine dalıp serinliyorlar ama biz yetişkinler için öyle değil bir şekilde idare etmemiz gerek.

Konumuza gelecek olursak yeni bir klima almayı düşünüyorum ki bu zamanlarda fiyat baya uygun çünkü yazın klimaya o kadar rağbet var ki fiyatlar tavan yapıyor ve acayip şekilde pahalılaşıyor.

En iyi klima tavsiyesi Mitsubishi mı Samsung mu?

İnternette kendim kıyaslama yaptım bu iki marka arasında. Samsung hem fiyat hemde enerji olarak sanırım Mitsubishi’de daha iyi ancak kaliteli bilmiyorum. Önceki klimam Arçelik idi ve eskidiği için yenisini alacağım. Mitsubishi’ye gelince fiyat olarak Samsung’tan daha pahalı olsa da kalite olarak çok daha iyi sanırım. Yani kime sorduysam Mitsubishi tavsiye etti birkaç forum sitesinde de yine Mitsubishi tavsiye edildi. Büyük ihtimalle Mitsubishi alacağım ancak sizlere de sormak istedim.

Sizce Mitsubishi mi Samsung klima mı?

Ordulu Asım
Ben Derin Dondurucu olarak Beko kullanıyorum bir de Uğur kullanmıştım Uğur Derin Dondurucu eski model ve ondan dolayı çok elektrik yapıyordu Şimdi tasarruflu Derin Dondurucu aldım Beko'nun daha az yakıyor ama bana sorarsanız Samsung Trend En azından daha yaygın ve büyük bir marka olduğu için. ikisini de kullanmadım doğrusu
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/araba-mi-motor-mu/
Araba mı Motor mu?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-revit-mi/
Çizim Programı Autocad mi Revit mi?
http://www.yaoyabu.net/muhendislik-ve-mimarlik-icin-mac-mi-windows-pc-mu/
Mühendislik ve Mimarlık için Mac mı Windows (PC) mu?
http://www.yaoyabu.net/samsung-mu-iphone-mu/
Samsung mu, Iphone mu?
http://www.yaoyabu.net/bluetooth-kulaklik-mi-kablolu-kulaklik-mi/
Bluetooth Kulaklık mı, Kablolu Kulaklık mı?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-solidworks-mu/
Çizim Programı Autocad mi Solidworks mü?