281

İntel mi Nvidia mı?

İntel mi Nvidia mı?
İntel
1 Tercih
Mükemmel
Nvidia
1 Tercih
Mükemmel

Bilgisayarım benim için stres attığım boş vaktimi geçirdiğim, canım sıkıldığında moralimi düzelttiğim, iş çıkışı gelip yorgunluğumu attığım bir tür teknoloji diyebilirim. Bilgisayarla ne mi yapıyorum hemen açıklayayım tabi ki oyun oynuyorum 🙂 Çünkü bekarım ve vaktimi başka türlü geçiremiyorum. Şimdi diyebilirsiniz ki arkadaşım biraz sosyal ol çevre yap. O konuda da hemen belirteyim oldukça sosyal biriyim ve dışarıda çokça vakit geçiriyorum ancak bilgisayar oyunları benim için farklı ona özel zamanım var. Çünkü artık bşr yaşam tarzı halini aldı zaten evlendikten sonra bu tarz işlere vakit ayıramayacağım için şimdiden tadını çıkarmak istiyorum ki sonrada pişman olmayayım neyse konuya gireyim hemen. Kasayı kendim 2015’te toplamıştım ve en iyi ürünleri kullanmaya gayret ettim ancak aradan 2 yıl geçti ve yeni oyunlar çıktı. Bilgisayarımda artık donmaya başladı bu yüzden oyunun grafik kalitelerini düşürüyorum mecburen. Bu yüzden yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum ve yoluma yeni ekran kartıyla devam edeceğim.

En İyi Ekran Kartı İntel mi Nvidia mı?

İntel isim yapmış bir marka ve oldukça fazla bir kullanıcı kitlesi var kısaca popüler bir marka. Nvidia da aynı şekilde oda baya iyi bir marka yaptığım araştırmalarda çoğu zaman en iyi olanın bütçeye en uygun olanıdır lafını baya duydum ve bütçemi de yazma gereksinimi olduğunu düşünüyorum. Arkadaşlar bütçe yaklaşık olarak 1.500 TL ve bu fiyata en iyi hangi marka olacağını bilemiyorum ancak Nvidia bu bütçe için en iyi marka olacağı kanaatindeyim. Daha fazla bir bütçem olsaydı bunu düşünürdüm fakat bu paraya iki marka arasında kaldım ve büyük ihtimalle Nvidia seçeceğim.

Laptop ekran kartı mı alacaksınız? Yada notebook için ekran kartı tercihi mi yapıyorsunuz. 2018 Yılında en iyi en kartı markası İntel mi Nvidia mı? PC’de oyun makinesi yapmak için hızlı ve performans canavarı ekran kartlarına ihtiyacınız var. Yorum ve tavsiyeleri okumadan hemen karar vermeyin.

Peki, sizce hangi markanın ekran kartı alınmalı İntel mi Nvidia mı?

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/araba-mi-motor-mu/
Araba mı Motor mu?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-revit-mi/
Çizim Programı Autocad mi Revit mi?
http://www.yaoyabu.net/muhendislik-ve-mimarlik-icin-mac-mi-windows-pc-mu/
Mühendislik ve Mimarlık için Mac mı Windows (PC) mu?
http://www.yaoyabu.net/samsung-mu-iphone-mu/
Samsung mu, Iphone mu?
http://www.yaoyabu.net/bluetooth-kulaklik-mi-kablolu-kulaklik-mi/
Bluetooth Kulaklık mı, Kablolu Kulaklık mı?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-solidworks-mu/
Çizim Programı Autocad mi Solidworks mü?