108

Greyder mi Cat mi?

Greyder mi Cat mi?
Greyder
17 Tercih
İyi
Cat
18 Tercih
İyi

Bot alma noktasında kararsız kaldım. İki firmanın da güzel botları var. Ama önemli olan sadece görüntü değil. Kar kış kıyamet olunca su geçirme olmasın istiyorum. Daha önce Scooter ve Buldozer bot giydim ve memnundum. Geçtiğimiz kış Dockers’in iyi bir botunu almıştım. Ama karlı havalarda su emdi. Dış kısmı nubuk tarzında alma dediler çabuk su tutar. Öyle yaptım ama nafile. Neyse.. Ricardo Colli diye bir marka var. Çok da tatınmış değil. Onun bir kampanyası vardı. 60-80 TL arası bir rakama bot aldım. Ne su geçirdi ne kar. Ben bu markaları anlamıyorum.

Şimdi yine bot alacağım. Greyder yada Cat arasında kaldım. Aynı sorunu yaşamak istemiyorum. Bir araba para verip de, su alacaksa, ne diye markayız diye geçiniyorsunuz? Mesela Harley botları için de kayıyor diyenler var. Genelde Scooter botlardan memnun kalıyor kullanıcılar. İnternette yorumları okuyun görürsünüz. Kullanan arkadaşlar da pek memnunlar. Kayma sorunu da su alma sorunu da yok.

En iyi bot markası hangisi Cat mi Greyder mi?

Cat bot fiyatları da Greyder fiyatları oldukça yüksek. Bazen bir kampanya olsun diye bekliyorum ama kış başlarında da kampanya yapmaz diye düşünüyorum. Bu kadar para verip de, su alırsa, ayaklarım üşürse yada kayarsa kafayı hepten yerim. Evet şimdi ne dersiniz? Cat mi Greyder mi?

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/kabuklu-yem-mi-kabuksuz-yem-mi/
Kabuklu Yem mi? Kabuksuz Yem mi?
http://www.yaoyabu.net/merinos-hali-mi-saray-hali-mi/
Merinos Halı Mı Saray Halı Mı?
http://www.yaoyabu.net/kia-k2500-mu-hyundai-h100-mu/
KİA K2500 mü, Hyundai H100 mü?
http://www.yaoyabu.net/pepsi-mi-coca-cola-mi/
Pepsi mi Coca Cola mı?
http://www.yaoyabu.net/max-factor-mu-maybelline-mi/
Max Factor mü Maybelline mi?
http://www.yaoyabu.net/markafoni-mi-trendyol-mu/
Markafoni mi Trendyol mu?