120

Ersağ mı, Amway mı?

Ersağ mı, Amway mı?
Arsağ
29 Tercih
Ortalama
Amway
21 Tercih
Ortalama

Bu sorumuz birçok bayanın aklına takılmış olan temizlik ürünleri ile alakalı olmakla beraber çelişkiler yaratan bir konu. Hem para kazanma ve hem de sağlıklı ürünler kullanma adına son yıllarda kadınların çok aktif olduğunu görüyoruz. Bu iki firmanın ortak noktası ikisi de Network pazarlama yöntemini kullanıyor. Bu pazarlama yönteminde kullanıcılar aynı zamanda firmanın ortağı yada bayisi sayılıyor. Çünkü firma ürün satan herkese kar da veriyor. Firmanın satıcı bayilerinin neredeyse tamamı bayan. Pazarlamacı olmak için bayan yada erkek zorunluluğu yok. Fakat ürünlerin çoğu temizlik ve sağlık üzerine olunca, bayanların ilgi alanına giriyor.  Çoğu bayan ev temizliği konusunda hangi markanın ürünlerini kullanacağı konusunda kararsızdır Ersağ mı yoksa Amway mı? Ama asıl araştırılan kısım bu ürünlerin kullanımı değil, hangi firmanın pazarlamasını yapmalıyım. Emway mı Ersağ mı daha çok kar veriyor, para kazandırıyor? Ama benden size tavsiye, sadece para ve kar kısmına bakmayın. Çünkü sattığınız ürün kalitesiz ve sorunlu ise, yakın dost, akraba ve arkadaşlarınıza karşı ciddi rezillik yaşarsınız. Tabii ki karı da tartışalım. Ama birinci konumuz kalite olsun.

Ersağ mı, Amway mı?

Ersağ nedir?

Denizlide üretilen Ersağ temizlik ve kozmetik markasıdır ayrıca ürünün ambalajından etiketine kadar olan her şeyi geri dönüştürülebilir ve doğada çözülebilir maddelerden yapılmaktadır. Ürünün içinde bulunan Ritha bitki özü sayesinde antibakteriyel özelliğe sahiptir ve yumuşatıcı, kireç önleyici özellikleri vardır. Ersağ kendi markasını ürettiğinden maliyeti de oldukça düşük diyebilir bu büyük bir avantaj sağlamaktadır. Türkiye’deki ilk organik sertifikasını alan firmadır. Ürünlerinde neredeyse hiç fosfat bulunmaz ve helal ürün  sertifikasına da sahiptir.

Amway Nedir?

Emway yabancı marka ürünüdür ve ev temizliği konusunda hizmet vermektedir. Biqquest Formula ile güçlendirilen özü sayesinde extra temizlik sağlamaktadır. Ürün doğada çözülebilen ve geri dönüşümü sağlanan kimyasallara sahiptir bu bakımdan çevreci olduğu söylenebilir. Ürün konsantre olması sayesinde fiyat açısından oldukça ekonomiktir. Dermatologlarca yapılan yüzlerce testin ardından onay sertifikası almayı başarmıştır. SA8™ Baby Konsantre Toz Çamaşır Deterjanı ürününde bu durumu bir aşama ileri götürerek genç ve hassas ciltler için uygun bir yumuşaklık sağlamaktadır. İçerdiği ürünlerin sağlığa bir zararı olmadığı belirtilir.

Peki siz bir kullanıcı olarak hangisini tavsiye edersiniz? Ersağ mı yoksa Amway mı?

Sinem
Ersağ kullanmayi tercih ediyorum. Çünkü bir ürünün doğada çözünebilir olması ile dogal içerikli olması cidden farklı. Ersağ bitkisel özütleri günlük kullandığımız maddelere dönüştürmüş. Yerli ve milli olması, temizlik ürünlerinin sağlık bakanlığı onaylı olması, helal sertifikalı olması tamamen güven veriyor. Ayrıca laboratuvarları akredite oldu. Yani uluslararası geçerliliğe sahip orada yapilan tüm işlemler. Gurur duymamak elde değil 😍 Bu kadar gururu yaşayıp etrafima da yaşatmak için,ben de üyeyim. @ersag_sinem_izmir instagram adresime beklerim 😊
Ela
Tabikide yerli ve milli sermayeyi desteklemek adina ersagi kullaniyorum herkesede tavsiye ederim .Ve bu guzel firmanin uyesiyim. sponsor numaram 1289118
Aysenur erdemir
Amway hem kullaniyorum hem satiyorum cok guzel cok memnun kalacaginiz ürün tercih ederim
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/yakisikli-olmak-mi-zengin-olmak-mi/
Yakışıklı olmak mı Zengin olmak mı?
http://www.yaoyabu.net/okumak-mi-gezmek-mi/
Okumak mı, gezmek mi?
http://www.yaoyabu.net/komunizm-mi-kapitalizm-mi/
Komünizm mi Kapitalizm mi
http://www.yaoyabu.net/sevmek-mi-sevilmek-mi/
Sevmek mi? Sevilmek mi?
http://www.yaoyabu.net/at-mi-avrat-mi/
At mı? Avrat mı?
http://www.yaoyabu.net/muzik-dinlemek-mi-muzik-calmak-mi/
Müzik dinlemek mi ? Müzik çalmak mı ?