300

Daikin Klima mı Mitsubishi Klima mı?

Daikin Klima mı Mitsubishi Klima mı?
Daikin
1 Tercih
İyi
Mitsubishi
0 Tercih
Henüz Oylanmamış

Mitsubishi Heavy klima en çok satılan klimalardan biri. Fiyatı:  4.149,00 TL. Enerji sınıfı B olan bu modelin garantisi 3 yıl. Ses seviyesi 46 ve genel olarak piyasa beyaz ürünü satılıyor.

Daikin klima estetik Emura serisi

Emura, Daikin firması tarafından teknoloji ve görünüm bakımından yeniden tasarlanarak piyasaya sunulmuştur. Daikin, Emura klimalar uzun süren çalışmalar sonucunda yapılan tasarımla split klima anlayışına sade bir görüntü ve işlevsel özelliğiyle dikkatleri çekmeyi başarmıştır.

Daikin klima Emura serisinde mat kristal beyaz ve mat gri alüminyum olmak üzere 2 farklı renk seçeneği sunmaktadır. Her ortama rahatlıkla uygulanabilen Emura split klimalar estetik ve renk seçeneğiyle her dekorasyona uyum sağlamaktadır. Daikin Emura split klimalar yaydığı temiz havayla kendinizi doğanın içinde hissettirecektir.

Daikin mi Mitsubishi mi?

Daikin Emura split klimaların özellikleri arasında gece ve haftalık programlanabilme bulunmaktadır. Uzaktan kumandasıyla da saat, gün ve sıcaklığı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Kendisi ayarlanan zamanda otomatik olarak devreye girmektedir. Titanyum apatit, fotokatalitik ve hava temizleme filtresiyle kullanıldığı yerlerde havayı temizliyor kaliteyi arttırıyor. Havada bulunan toz, bakteri ve kokuları yok etme özelliği bulunan Emura serisinde solunum yolu rahatsızlığı çeken kişiler içinde oldukça rahat kullacağı bir üründür.

En iyi klima markası Daikin Klima mı Mitsubishi Klima mı? Hangisi daha ekonomik ve kullanışlı. Kullanıcı yorumları ve değerlendirmesine göre hep beraber karar verelim.

YORUM YAZ

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/camasir-makinesi-bosch-mu-arcelik-mi/
Çamaşır Makinesi Bosch mu Arçelik mi?
http://www.yaoyabu.net/honda-pcx-125-mi-yamaha-nmax-mi/
Honda PCX 125 Mi Yamaha NMAX Mı?
http://www.yaoyabu.net/camasir-makinesi-siemens-mi-bosch-mu/
Çamaşır Makinesi Siemens mi Bosch mu?
http://www.yaoyabu.net/iphone-x-mi-samsung-galaxy-note-8-mi/
iPhone X mi Samsung Galaxy Note 8 mi ?
http://www.yaoyabu.net/ferrari-mi-lamborghini-mi/
Ferrari mi Lamborghini mi?
http://www.yaoyabu.net/beyaz-esya-samsung-mu-siemens-mi/
Beyaz Eşya Samsung mu Siemens mi?