184

Zayıflamak İçin Fitness mi Yüzmek mi?

Zayıflamak İçin Fitness mi Yüzmek mi?
Fitness
0 Tercih
Henüz Oylanmamış
Yüzme
0 Tercih
Henüz Oylanmamış

Aşırı olmasa da fazla kilolarım var ve bunları vermek istiyorum çeşitli spor tavsiyelerinde bulunan birçok kişi ile tanıştım ama hala tam olarak karar veremedim. Zayıflamak için ne yapmalıyım?

Kimisi koşabildiğin kadar koş diyor, kimisi dövüş sporlarına başla diyor bir başkası Fitness merkezine git diyor bazıları ise düzenli ve günlük şekilde yüz diyor oldukça çeşitli bir çelişki içindeyim ama aklımda iki tane var biri yüzme diğeri Fitness.

Yüzme ile alakalı biraz araştırma yaptım ve sağlığa oldukça faydalı olduğu belirtiliyor. Vücuttaki tüm kasları çalıştırıyormuş buda zayıflamaya yardımcı olur orası kesin. Ancak şöyle olumsuz bir durum var önümüz kış ve kış aylarında yüzmek zor gelir sanki hastalanma ihtimali oldukça yükselir.

Bir diğeri Fitness merkezleri. Birçok arkadaşım bu merkezler sayesinde kilo verdi yani düzenli beslenme, hareket halinde olma ve terleme bunlar kilo vermek için muhteşem şeyler. Ayrıca yaz kış fark etmez yani fitness merkezinde her imkan var sanırım. Bir diğer artısı ise kas olması fazla kiloları verdikten sonra düzenli devamın ardından kaslar belirgin oranda şişiyor ve bu olumlu bir gelişme.

Büyük ihtimalle fitness merkezine kaydolup yoluma devam edeceğim umarım beklediğim şey gerçekleşir ve kilolardan kurtulup sağlıklı bir hayata merhaba derim.

Peki özellikle bu yoldan geçmiş olanlar yani fazla kilolardan kurtulmuş olanlar sizce hangisi? Fitness mı yoksa yüzme mi? 

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/hamburger-mi-lahmacun-mu/
Hamburger mi Lahmacun mu ?
http://www.yaoyabu.net/bal-mi-pekmez-mi/
Bal mı Pekmez mi?
http://www.yaoyabu.net/caykur-mu-lipton-mu/
Çaykur mu Lipton mu?
http://www.yaoyabu.net/maranki-mi-saracoglu-mu/
Maranki mi Saraçoğlu mu?
http://www.yaoyabu.net/icme-suyu-sirma-mi-erikli-mi/
İçme suyu Sırma mı Erikli mi?
http://www.yaoyabu.net/maden-suyu-kizilay-mi-beypazari-mi/
Maden suyu Kızılay mı Beypazarı mı?