182

Yataş mı İşbir mi?

Yataş mı İşbir mi?
Yataş
55 Tercih
Ortalama
İşbir
72 Tercih
Ortalama

Merhabalar bundan kısa süre önce belimde rahatsızlık olduğunu öğrendim. Uzun yıllardır kontrolsüz şekilde ağır işlerde çalıştım ve belimde çok aşırı olmasa da ağrılar başladı. Doktora gittim ve nedenini öğrenmek istedim. Doktor bana küçük bir bel fıtığım olduğunu bunun sebebinin ise ağır şeyler taşımam olduğunu söyledi. Tavsiyesi ise ağır şeyleri taşımayı bırakmak ve ortopedik bir yatak almam oldu. Şimdiye kadar yer yatağında yatan bir insanım ve vücudum buna alışmış vaziyette yerde daha rahat ediyorum ancak mecburiyetten ortopedik bir yatak alacağım ve onu kullanacağım ancak bu konuda bir bilgim yok. Yani daha önce almadım gerek duymadım markalarla da pek aram yok ayrıca maddi yönden de geniş bir imkanım yok.

Yatak Yataş mı İşbir mi?

Arkadaşlarımdan tavsiyeler alıp mağaza mağaza dolaştım ve birkaç model aklıma yattı ikisininde fiyatı oldukça uygundu bütçem ikisine de müsait anlayacağınız. Ortopedik olması almamdaki en önemli sebep çünkü diğer türlü belimdeki fıtık ilerleyebilir ve rahatsız edici sonuçlara neden olabilir.

Yataş’ın yataklarına bir göz gezdirdim oldukça kaliteli ve uzun ömürlü görünüyor ve ortopedik anlamda da oldukça rahattı. İşbir ise daha önce pek duymadım yani kalitesini pek fazla bilmiyorum bu yüzden kararsız kaldım size göre hangi markanın yatağını almalıyım? Çünkü uzun süre kullanmak istiyorum.

Yataş’ın mı yoksa İşbir’in mi?

Hatice
Kesinlikle işbir yatak almayın hiç memnun değilim
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/kuvet-mi-dusakabin-mi/
Küvet mi Duşakabin mi?
http://www.yaoyabu.net/bellona-mi-alfemo-mu/
Bellona mı Alfemo mu?
http://www.yaoyabu.net/kelebek-mi-dogtas-mi/
Kelebek mi Doğtaş mı?
http://www.yaoyabu.net/istikbal-mi-dogtas-mi/
İstikbal mi Doğtaş mı?
http://www.yaoyabu.net/canli-bitki-mi-yapay-bitki-mi/
Canlı Bitki Mi? Yapay Bitki mi?