143

Windows mu ios mu?

Windows mu ios mu?
Windows
0 Tercih
Henüz Oylanmamış
İOS
0 Tercih
Henüz Oylanmamış

Artık hemen hemen herkes için geçerli bir söz olan telefon her şeyimizdir sözü benim içinde geçerli çünkü teknoloji işi yapmaktayım ve her alanda internetle bağım olmak zorunda çünkü iletişim halinde olduğum kişilerle yüz yüze hiç görüşmedik her şeyi internet üzerinden hallediyoruz. Düşünün şimdi iyi bir akıllı telefonum olmasa ben ne yaparım yani müşterilerim ile nasıl iletişime geçebilirim bilmiyorum.

Neyse konumuza geri dönelim bana yeni bir telefon lazım çünkü eski telefonumu yanlışlıkla suya düşürdüm ve telefon gitti kullanılamaz halde eski model bir telefonum var ama yetersiz kalıyor ve kastıkça kasıyor 2-3 işlemi bir arada yapamıyorum bu yüzden acilen bir telefon almam lazım. Eski telefonumun işletim sistemi Android’ti ve Android’ten sıkıldığım için telefonla beraber işletim sistemi de değiştireceğim .

En iyi işletim sistemi tavsiyesi Windows mu İos mu?

Anroid’ten başka işletim sistemine geçmek belki ilk etapta zor olabilir ama bir haftada çözerim onu. Yeni alacağım sistem ya Windows olacak yada İOS. Bildiğiniz gibi bu aralar Apple’ın ürünleri oldukça popüler ve kullanışlı her 3 kişiden biri İos kullanıyor sanırım bende bu kervana katılmayı düşünüyorum ancak dbu yaptığım doğru mu olur yanlış mı olur bilmiyorum ve sizlerden tavsiye almak istiyorum. İOS işletim sistemi gerçekten iyi mi yoksa adı var diye mi bu kadar tercih ediliyor? Sizce ne yapmalıyım Windows işletim sistemli bir telefon mu almalıyım yoksa İOS işletim sistemine sahip olan Iphone mu almalıyım.

Kullanıcı yorumlarına baktığımızda ios daha hızlı olduğunu söylüyorlar. Şikayet bakımından da ikisinde de şikayetler var.

Erdal
İşletim sistemi deyince Apple ios işletim sisteminden vaz geçme kardeşim. Her şeyden önce şu özelliklere sahip: 1. Kaliteli. 2. Hızlı 3. Müşteri memnuniyeti çok yüksek. Kullanıcı yorumlarını okursan hep olumlu ve az şikayet bulursun.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/araba-mi-motor-mu/
Araba mı Motor mu?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-revit-mi/
Çizim Programı Autocad mi Revit mi?
http://www.yaoyabu.net/muhendislik-ve-mimarlik-icin-mac-mi-windows-pc-mu/
Mühendislik ve Mimarlık için Mac mı Windows (PC) mu?
http://www.yaoyabu.net/samsung-mu-iphone-mu/
Samsung mu, Iphone mu?
http://www.yaoyabu.net/bluetooth-kulaklik-mi-kablolu-kulaklik-mi/
Bluetooth Kulaklık mı, Kablolu Kulaklık mı?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-solidworks-mu/
Çizim Programı Autocad mi Solidworks mü?