142

Windows mu Android mi?

Windows mu Android mi?
Windows
0 Tercih
Henüz Oylanmamış
Android
1 Tercih
Ortalama

Telefon hayatımın her alanını kapsıyor açıkçası. Gerek iş için gerek aile için gerekse sosyal medya için her alanda kullanıyorum. Basit bir örnekle faturalarımı bile telefonla ödüyorum para transferlerini de telefonla yapıyorum kısaca telefon artık her şeyim olmuş durumda. Bu aralar yeni bir telefon almayı düşünüyorum çünkü elimdeki artık eskidi ve kullanışlı değil her an bozulup gidecek ondan korkuyorum. Şimdi bu alacağım telefonunun işletim sistemi de farklı olmalı mı yoksa eski işletim sisteminden mi devam edeyim kararsız kaldım. Önceki telefonumun işletim sistemi Android’ti İOS’u direk eliyorum çünkü hiç sevmiyorum bir diğer tercih ise Windows’tur.

Telefon için Windows mu Android mi?

Windows işletim sistemi olan telefonlarda gayet güzel ve kullanışlı. Belki ilk zamanlarda alışma sürecinde sıkıntılar yaşayabilirim bunun sebebi daha önce Windows işletim sistemi olan bir telefon kullanmamış olmamdır ama kısa sürede üstesinden gelebilirim sanırım.

Diğer taraftan Android ise günümüzde en çok kullanılan mobil işletim sistemi sanırım ben ilk mobil işletim sistemi telefonumdan beri Androidi kullanıyorum. Oldukça geniş imkanlar sunuyor ve hemen hemen her eyi Android’te yapabiliyorum. daha önce kullandığımdan ötürü yabancılıkta çekmem. Şimdi arkadaşlar ben Android taraftarıyım yani büyük ihtimal öyle olacak fakat şunu bilmek istiyorum acaba Windows işletim sisteminde benim bilmediği daha güzel özellikler var mı acaba?

Windows mu Android mi sizin tercihiniz nedir?

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/araba-mi-motor-mu/
Araba mı Motor mu?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-revit-mi/
Çizim Programı Autocad mi Revit mi?
http://www.yaoyabu.net/muhendislik-ve-mimarlik-icin-mac-mi-windows-pc-mu/
Mühendislik ve Mimarlık için Mac mı Windows (PC) mu?
http://www.yaoyabu.net/samsung-mu-iphone-mu/
Samsung mu, Iphone mu?
http://www.yaoyabu.net/bluetooth-kulaklik-mi-kablolu-kulaklik-mi/
Bluetooth Kulaklık mı, Kablolu Kulaklık mı?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-solidworks-mu/
Çizim Programı Autocad mi Solidworks mü?