159

Ütü Tefal mi Philips mi?

Ütü Tefal mi Philips mi?
0
3 Tercih
Kötü
0
2 Tercih
İyi

Özellikle bayanlar bilir ütünün ne zahmetli bir iş olduğunu ha birde öğrenci arkadaşlar bilir. Geçenlerde ütü makinem bozuldu ve şuan ütüsüz kaldım yeni ütü arayışına girmeye başladım çünkü gömlekler ütüsüz olunca sinirler geriliyor maalesef. Daha önce kullandığımın ütüyü yaklaşık 6 sene boyunca arızasız olarak kullandım ve oldukça memnun kaldım diyebilirim.

Gerek o zamana göre oldukça fazla modu olması, gerek yüksek buhar gücü gerekse paslanmaz alt kısmı sayesinde mükemmel bir makineydi. Şimdi düşünüyorum da onun gibi bir makineyi tekrar bulabilecek miyim? Umarım bulurum çünkü 2 ayda bir ütü makinesi değiştirmek istemiyorum ve kafamın rahat olmasını istiyorum.

En iyi ütü markası Tefal mi Philips mi?

Daha önce kullandığım markadan tekrar aradım ancak bulamadım sanırım üretimi durduğu için artık üretilmiyor. İnternette araştırdığım kadarıyla birçok marka var ve çok farklı şekillerde ütülerde var. Şimdi ne yapayım şekilleri çok güzel olanları mı alayım yoksa fonksiyonu çok olan bir ürün mü alayım ?

Tefal ürünleri sanırım oldukça kaliteli. Tefal’den bir kızartma makinesi almıştım oda baya idare etti gerçi hala kullanmaktayım ütünün de aynı kalitede olacağını düşünüyorum.

Philips ise daha fonksiyonlu ve kullanışlı gibi duruyor ayrıca şeklide gayet hoş duruyor ancak sağlamlık konusunda bir tecrübem yok ve kısa süreli bir mutluluk yaşamak istemiyorum. Bu yüzden yardım ihtiyacım var.

Sizin tavsiyeniz ne olurdu ? Tefal mi Philips mi?

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/araba-mi-motor-mu/
Araba mı Motor mu?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-revit-mi/
Çizim Programı Autocad mi Revit mi?
http://www.yaoyabu.net/muhendislik-ve-mimarlik-icin-mac-mi-windows-pc-mu/
Mühendislik ve Mimarlık için Mac mı Windows (PC) mu?
http://www.yaoyabu.net/samsung-mu-iphone-mu/
Samsung mu, Iphone mu?
http://www.yaoyabu.net/bluetooth-kulaklik-mi-kablolu-kulaklik-mi/
Bluetooth Kulaklık mı, Kablolu Kulaklık mı?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-solidworks-mu/
Çizim Programı Autocad mi Solidworks mü?