334

UFO mu Doğalgaz mı

UFO mu Doğalgaz mı
UFO
0 Tercih
Henüz Oylanmamış
Doğalgaz
1 Tercih
Mükemmel

Soğuk kış günlerinin kapıda olduğu şu günlerde kimimiz evimizde bulunan elektrik sobaları ile ısınma ihtiyacımızı giderirken; kimimiz de ufo ve doğalgaz gibi farklı ısınma seçeneklerini tercih ediyoruz.

Kömür sobası, UFO, doğalgaz, klima, kombi vb. ısınma sistemlerinden birini tercih ederek; ev ve iş yerlerimizin daha sıcak ve daha yaşanılası bir ortam olması için uğraşıyoruz.

Bu yazımızda UFO mu doğal gaz mı sorusunu yanıtlayarak; neyle ısınacağına bir türlü karar veremeyenlere yol göstermek istedik.

Peki; ufo mu yoksa doğal gaz mı daha iyi ısıtıyor? Ufo mu doğal gaz mı daha az maliyetli?

Bu soruya öncelikle şu şekilde yanıt verebiliriz. Şayet küçük bir eviniz bulunuyorsa; tercihiniz ufodan yana olabilir. Ancak 4-5-6 odası bulunan en az 4 kişilik bir aileyseniz; muhakkak doğalgaz kullanmanız gerektiğini söyleyebiliriz.

Ufo mu Doğalgaz mı daha tasarruflu?

Ufo; çoğu odanın ısınmasında yetersiz kalacağı için büyük evleri ısıtmayı düşünenler için ufonun mantıksız bir seçim olacağını da ifade edebiliriz.

Yani kolay kolay ısınmayan, büyük ve ısınması zor evlerde kişilerin ne olursa olsun, maliyetten kaçınmaması ve evlerinde doğalgaz kullanmaları gerekiyor; diyebiliriz.

Özellikle kış soğuklarının -10 derecelere kadar vardığı, soğuğu güçlü olan karasal iklim bölgelerinde yaşayan kişilerin evlerinde donmaması için de muhakkak UFO yerine doğal gaz kullanmaları gerekiyor.

Ufo mu doğalgaz mı sorusunu mantık çerçevesinde yanıtlamaya çalıştık. Tercihi ise her zaman olduğu gibi yine size bırakıyoruz.

 

 

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/araba-mi-motor-mu/
Araba mı Motor mu?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-revit-mi/
Çizim Programı Autocad mi Revit mi?
http://www.yaoyabu.net/muhendislik-ve-mimarlik-icin-mac-mi-windows-pc-mu/
Mühendislik ve Mimarlık için Mac mı Windows (PC) mu?
http://www.yaoyabu.net/samsung-mu-iphone-mu/
Samsung mu, Iphone mu?
http://www.yaoyabu.net/bluetooth-kulaklik-mi-kablolu-kulaklik-mi/
Bluetooth Kulaklık mı, Kablolu Kulaklık mı?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-solidworks-mu/
Çizim Programı Autocad mi Solidworks mü?