131

Sırt Çantasını mı, kol çantasını mı?

Sırt Çantasını mı, kol çantasını mı?
Sırt Çantası
0 Tercih
Henüz Oylanmamış
Kol Çantası
0 Tercih
Henüz Oylanmamış

Geçenlerde alışverişe gittim Laptop için bir çanta lazımdı ve arayışa başladım çok güzel iki seçenek arasında kaldım bunlardan biri sırt çantası diğeri ise kol çantasıydı.

Daha önceki tecrübelerden yola çıkalım. bundan kısa süre önce bir tane kol çantası aldım gayet zarif ve cool duruyordu buda almam için en büyük etkendi diyebilirim . 2-3 ay kadar kullandım çantayı ancak bir süre sonra kolumda ağrılar başladı. Laptop biraz ağırdı ve sürekli olarak aynı kolda taşımam yüzünden oldu herhalde ayrıca bir süre sonra fark ettim ki yan yan yürümeye başlamışım 🙂 ondan dolayı kol çantasından uzak durmaya çalışıyorum fakat çok güzel model ve tasarımlar var bakalım neler olacak.

Diğer yandan sırt çantası da kullandım uzun süre kol çantasına oranla daha rahattı diyebilirim fakat kol çantası kadar zarif durmadığı kesin daha çok Japonya’daki memurlara benziyor insan. Şöyle bir artısı da var daha fazla eşya kapasitesine sahip oluyor mesela içine laptop, defter, tablet, kulaklık kalem not defteri hatta eldiven ve ceket bile yerleştire biliyordum. Buda benim için yeterlidir galiba ha birde eklemem gerek sırt çantası kullandığımda kol çantasının verdiği ağrı gibi bir sorun yaşamadım tek kolla değil iki kolu da takarak kullandım bu aırlığı eşit olarak dağıttığı için daha hafif hissettiriyordu.

Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Sırt çantası mı yoksa Kol çantası mı?

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/kabuklu-yem-mi-kabuksuz-yem-mi/
Kabuklu Yem mi? Kabuksuz Yem mi?
http://www.yaoyabu.net/merinos-hali-mi-saray-hali-mi/
Merinos Halı Mı Saray Halı Mı?
http://www.yaoyabu.net/kia-k2500-mu-hyundai-h100-mu/
KİA K2500 mü, Hyundai H100 mü?
http://www.yaoyabu.net/pepsi-mi-coca-cola-mi/
Pepsi mi Coca Cola mı?
http://www.yaoyabu.net/max-factor-mu-maybelline-mi/
Max Factor mü Maybelline mi?
http://www.yaoyabu.net/markafoni-mi-trendyol-mu/
Markafoni mi Trendyol mu?