176

Sarar mı Altınyıldız mı?

Sarar mı Altınyıldız mı?
Sarar
8 Tercih
İyi
Altınyıldız
11 Tercih
İyi

Merhabalar bundan bir hafta sonra nasipse düğünüm olacak ve bu yüzden gerek internette gerekse reelde gezmediğim alışveriş merkezi, tıklamadığım internet sitesi kalmadı. Ço şükür kazasız belasız çoğu eşyayı aldık ancak düğün için en önemli şeyi hala alamadık. Tahmin edebileceğiniz gibi bu ürün damatlık takımı.

Düğün zamanı çok fazla para harcamak istemediğim için benim açımdan en önemli nokta fiyat. Çünkü kalan parayı düğünden sonra harcamak istiyorum 🙂 Damatlık konusunda para israfı yapmayacağım demek kalitesiz bir ürün alacağım demek değil bu yüzden damatlık kesinlikle kaliteli olmalı ve daha sonra da kullanabileceğim şık bir tarza sahip olmalı.

En iyi takım elbise markası hagisi: Sarar mı Altınyıldız mı?

ilk olarak şunu belirteyim diğer markaları da gezdim ancak onlarda çok hoş damatlıklar olmasına rağmen kendi tarzımda bir şey bulamadım. Aradığım tarzda iki damatlık buldum ve ikisi de farklı markalar biri Sarar diğeri ise Altınyıldız.

İlk olarak Altınyıldız’ı sürekli duyduğumdan mıdır yoksa eski bir marka olduğundan mıdır bilemem ama ona karşı bir alma isteğim var. Damatlık hem aradığım tarzı birebir yansıtıyor hemde istediğim bütçeye çok yakın.

Sarar ise bana daha pahalı bir marka gibi geliyordu ancak istediğim damatlık hem Altınyıldız’dan daha uygun hemde aradığım tarza çok yakın. Bu nokta da kararsızım işte.

Sizce ne yapmalıyım veya hangisi daha kaliteli bir damatlık olur. Sarar mı Altınyıldız mı?

Resul iğci
Öncelikle şunu söyleyim iki side güzel ve kalitelidir Altınyıldız takım olarak bence daha iyidir sarar biraz daha spor kesim dir yinede karar sizindir.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/kabuklu-yem-mi-kabuksuz-yem-mi/
Kabuklu Yem mi? Kabuksuz Yem mi?
http://www.yaoyabu.net/merinos-hali-mi-saray-hali-mi/
Merinos Halı Mı Saray Halı Mı?
http://www.yaoyabu.net/kia-k2500-mu-hyundai-h100-mu/
KİA K2500 mü, Hyundai H100 mü?
http://www.yaoyabu.net/pepsi-mi-coca-cola-mi/
Pepsi mi Coca Cola mı?
http://www.yaoyabu.net/max-factor-mu-maybelline-mi/
Max Factor mü Maybelline mi?
http://www.yaoyabu.net/markafoni-mi-trendyol-mu/
Markafoni mi Trendyol mu?