148

Saç kurutma makinesi Philips mi Braun mu?

Saç kurutma makinesi Philips mi Braun mu?
Philips
0 Tercih
Henüz Oylanmamış
Braun
0 Tercih
Henüz Oylanmamış

Merhaba arkadaşlar ben Bülent ve bir soru için buradayım 🙂 İlk olarak konuya şöyle bir giriş yapayım. Arkadaşlar saçlarım baya gür ama çok aşırı yumuşak ve jöle veya saç sertleştirici gibi ürünler kullanmadığım için şekilde veremiyorum yani salıyorum öyle. Saç kurutma makinesi kullandığım zamanlar oldu bunun sonucunda ise beklemediğim şekilde saçlarım dökülmeye başladı belki makinede sorun vardır veya saçlarım buna uygun değildir bilemiyorum. Birkaç ay hiçbir şey kullanmadım ve saçlarım yine eski haline döndü ama uzattığım için bu seferde darmadağın oldu. Her gün saçlarımı yıkıyorum ve saç kurutma makinesi kullanmadığım için tam kurumuyor sokağa çıkıyorum ve başım ağrıyor yani kısaca sinüzitte başladı. Mecbur saç kurutma makinesi alıp kullanmam gerekecek ama yine dökülmesinden korkuyorum. Saç dökülmesine karşı tavsiyesi olan varsa onu da yazsın lütfen.

Makine kullanmaya başlayacağım tekrardan fakat dökülme ihtimali vardır diye çekiniyordum. İnternette kısa bir araştırma yaptım yüksek sıcaklıktan dolayı döküldüğünü öğrendim. Şimdi alacağım makinenin sıcaklık ayarları olmasını istiyorum ve bu özellik hem Philips’te var hemde Braun’da ancak hangisinin daha iyi olacağını bilmiyorum.

En iyi Saç kurutma makinesi tavsiyesi Philips mi Braun mu?

İki markada kaliteli sanırım ve kullanışlı aynı zamanda ısı derecesi de var yani düşük sıcaklıkta da kullanabiliyorum. Ayrıca güçlü bir motoru var ve yüksek bir hava üflüyor. Bu konuda sizin tercihiniz ne olurdu

Philips mi Braun mu? Kullanıcı yorumları ve şikayetler doğrultusunda karar vereceğim.

Zehra
Tabii Philips derim. Çünkü açıkçası benim marka takıntım var. Kullanıcı yorumu olarak tavsiyem de bu. Marka takıntısı derken, hava atmak için değil. Marka olduğu için başarısız sorunlu saç kurutma makinesi çıkarmaz. Bir de şikayet olursa ilgilenir. Braun saç kurutma makinesi hiç kullanmadığım için yorum yapamayacağım.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/araba-mi-motor-mu/
Araba mı Motor mu?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-revit-mi/
Çizim Programı Autocad mi Revit mi?
http://www.yaoyabu.net/muhendislik-ve-mimarlik-icin-mac-mi-windows-pc-mu/
Mühendislik ve Mimarlık için Mac mı Windows (PC) mu?
http://www.yaoyabu.net/samsung-mu-iphone-mu/
Samsung mu, Iphone mu?
http://www.yaoyabu.net/bluetooth-kulaklik-mi-kablolu-kulaklik-mi/
Bluetooth Kulaklık mı, Kablolu Kulaklık mı?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-solidworks-mu/
Çizim Programı Autocad mi Solidworks mü?