122

Lazer Epilasyon Philips mi, Rowenta mı?

Lazer Epilasyon Philips mi, Rowenta mı?
Philips
3 Tercih
Ortalama
Rowenta
2 Tercih
Ortalama

Epilasyon özellikle bayanlar için öncelikli bakımdır.  Bunun içindir ki epilasyon aletlerinin alımında oldukça seçici davranırlar ve kararsız kalırlar.

Philips Epilasyon Aleti

Philips epilasyon konusunda oldukça iddialı bir markadır. Ülkemizde ise en sık kullanılan ve tercih edilen ürünleri üretir. Her ne kadar birçok farklı ürünü olsada bunları genel olarak ele alalım.

Philips hızlı çözümler sunmaktadır. Dakikalar içinde epilasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Genel olarak ürünlerin rahat tutulabilmesi için ergonomik tutuş imkanına sahiptir. Cihazın tutma şekli sayesinde en ince tüyleri alabilirsiniz. Hassas bölgeler için tasarlanmış olan ürünleri de oldukça kullanışlıdır ve seyahatlerde dahi kullanılabilir. Markanın ürünleri oldukça ekonomiktir ve bütçeye uygundur ve kampanyalar düzenlemektedir.

Lazer Epilasyon Philips mi, Rowenta mı?

Rowenta Epilasyon Aleti

Rowenta geliştirdiği epilasyon aletleri ile adını duyurmayı başarmıştır. Birçok kadının tercihi olan Rowenta’nında birçok farklı tasarım ve inceliğe sahip ürünü mevcuttur

Rowenta farklı tasarımları ile özellikle dikkat çekiyor. Bazı ürünlerinin desenli kaplamaları tercih sebebidir. Yeni modelleri ile ağrıyı minimize ederken hızı ile kısa sürede işlemi tamamlamanızı sağlamaktadır. Ürünün kendi içinde de hız ayarı mevcuttur ve vaktiniz az ise size pratik imkanlar sunmaktadır. Gelişmiş cımbız yapısı ile kısa ve ince tüyleri alabilirsiniz. Kayan başlık yapıları da extra rahatlık sunarken sizin için en kolay şekilde işlemi tamamlamanızı sağlamaktadır.

Peki, siz hangi ürünü tercih edersiniz ? Rowentanın epilasyon ürünlerini mi yoksa Philips’in epilasyon ürünlerini mi?

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/bb-krem-mi-cc-krem-mi/
BB Krem mi? CC Krem mi?
http://www.yaoyabu.net/bb-krem-mi-fondoten-mi/
BB Krem mi, Fondöten mi?
http://www.yaoyabu.net/arko-mu-dove-mi/
Arko mu Dove mi?
http://www.yaoyabu.net/arko-mu-nivea-mi/
Arko mu Nivea mı?
http://www.yaoyabu.net/amway-mi-avon-mu/
Amway mı, Avon mu?
http://www.yaoyabu.net/braun-mu-philips-mi/
Epilasyon Aleti Braun Mu? Philips Mi?