122

Lazer Epilasyon Philips mi, Rowenta mı?

Lazer Epilasyon Philips mi, Rowenta mı?
Philips
3 Tercih
Ortalama
Rowenta
3 Tercih
Ortalama

Epilasyon özellikle bayanlar için öncelikli bakımdır.  Bunun içindir ki epilasyon aletlerinin alımında oldukça seçici davranırlar ve kararsız kalırlar.

Hemen genel bir karşılaştırma yaparsak iki üründe de 5 kademe bulunuyor. Cilt alternatifine göre seçim yapıyorsanız. Beyaz tenli ve koyu tenli bayanlara yada erkeklere göre seçim yapmanız gerekiyor. İki markanın da bikini bölgesi yada hassas bölgesi için kullanım özelliği var. En önemli nokta tabii atış sayısı. Philips 250 bin, Rowenta 300 bin. Bence buraya takılmayın. İki ürünün de rakamları oldukça iyi. Bunların dışında fiyat karşılaştırması kalıyor. Tabii ki Philips fiyat olarak iki katı. Rowenta 800 TL civarında seyrediyor. Philips 1600 TL civarında. Evet şaka değil tam iki katı fark var. Şimdi burada soruyu kendinize sorun. Philips iki kat para vermeye değer mi? Aslında bu sorunun cevabını kullanıcı yorumlarında bulabilirsiniz.

BU YAZILARA DA GÖZ GEZDİRİN

Epilasyon Aleti Braun Mu? Philips Mi?

Lazer Epilasyon Philips mi, Rowenta mı?

Epilasyon Braun Mu? Rowenta Mı?

Philips Epilasyon Aleti

Philips epilasyon konusunda oldukça iddialı bir markadır. Ülkemizde ise en sık kullanılan ve tercih edilen ürünleri üretir. Her ne kadar birçok farklı ürünü olsada bunları genel olarak ele alalım.

Philips hızlı çözümler sunmaktadır. Dakikalar içinde epilasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Genel olarak ürünlerin rahat tutulabilmesi için ergonomik tutuş imkanına sahiptir. Cihazın tutma şekli sayesinde en ince tüyleri alabilirsiniz. Hassas bölgeler için tasarlanmış olan ürünleri de oldukça kullanışlıdır ve seyahatlerde dahi kullanılabilir. Markanın ürünleri oldukça ekonomiktir ve bütçeye uygundur ve kampanyalar düzenlemektedir.

Rowenta Epilasyon Aleti

Rowenta geliştirdiği epilasyon aletleri ile adını duyurmayı başarmıştır. Birçok kadının tercihi olan Rowenta’nında birçok farklı tasarım ve inceliğe sahip ürünü mevcuttur

Rowenta farklı tasarımları ile özellikle dikkat çekiyor. Bazı ürünlerinin desenli kaplamaları tercih sebebidir. Yeni modelleri ile ağrıyı minimize ederken hızı ile kısa sürede işlemi tamamlamanızı sağlamaktadır. Ürünün kendi içinde de hız ayarı mevcuttur ve vaktiniz az ise size pratik imkanlar sunmaktadır. Gelişmiş cımbız yapısı ile kısa ve ince tüyleri alabilirsiniz. Kayan başlık yapıları da extra rahatlık sunarken sizin için en kolay şekilde işlemi tamamlamanızı sağlamaktadır.

Peki, siz hangi ürünü tercih edersiniz ? Rowentanın epilasyon ürünlerini mi yoksa Philips’in epilasyon ürünlerini mi?

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/kadinlar-etek-mi-pantolon-mu-giymeli/
Kadınlar Etek mi Pantolon mu Giymeli?
http://www.yaoyabu.net/gozenek-sikilastirma-icin-gul-suyu-mu-tonik-mi/
Gözenek Sıkılaştırma İçin Gül Suyu mu Tonik mi?
http://www.yaoyabu.net/cilt-bakiminda-maske-mi-pieling-mi/
Cilt Bakımında Maske mi Pieling mi?
http://www.yaoyabu.net/sivilce-kremi-en-iyisi-imex-mi-aknilox-mu/
Sivilce Kremi En İyisi Imex mi Aknilox mu?
http://www.yaoyabu.net/bb-krem-mi-cc-krem-mi/
BB Krem mi? CC Krem mi?
http://www.yaoyabu.net/bb-krem-mi-fondoten-mi/
BB Krem mi, Fondöten mi?