30

Led TV Philips mi, LG mi?

Led TV Philips mi, LG mi?
Philips
13 Tercih
İyi
LG
3 Tercih
İyi

Philips mi, LG mi 2017 Modeller için yardım lütfen.
LED TV alacağım LG LED Televizyon ve Philips LED Televizyon arasında kaldım. Televizyon konusuna hiç kafam basmaz. İnternette araştırdım şöyle neler var neler. Yok HD, yok Full HD.. Şimdi bu ikisinin arasında ne fark var? Televizyonların bir de inch olayı. İnanır mısınız 39 inch diyor, 32 inch diyor özellikler kısmında bu rakamlar kaça denk geliyor bilmiyorum. Yani 29 inch kaç cm lik bir televizyon 🙂

Şimdi ben LED Tv araştırırken, bir de plazma çıktı. Hayda şimdi bunların arasındaki farkı bul. Herhalde LED daha az yakıyormuş, daha inceymiş falan..

Led Televizyon Led TV Philips mi, LG mi?

Fakat şu konuyu iyi bilirim. Yani illaha bir marka olsun demiyorum. Philips iyi diye bu markanın az özelliğe sahip bir televizyonunu almam. Belki başka markada aynı paraya daha iyi bir TV alabilirim. İşte onun için burada konu açıyorum. Philips led tv mi LG led tv mi? Burada tercih yapan arkadaşlar yorum kısmına muhakkak model de ve neden o modeli seçtiğine dair bildiği birşeyleri de yazsın lütfen. Yoksa sadece LG Televizyon derseniz ben birşey anlamam.

Kontrast oranı ve frekansı konusunda bilgisi olanlar da yorum yapsın lütfen. Ha bir de ben televizyon da internet istiyorum. Bunun için smart tv özelliği olmalıymış. Bunları hep araştırdım. Bilmeyen varsa söylim: İnternetle işiniz olmayacaksa boşuna farklı paralar ödemeyin.

Ben LG ve Philips arasında kaldım ama, bazı arkadaşlar Samsung led TV al diyor. Aslında kampanyaları ve indirimleri de takip ediyorum. Fiyatlarda ciddi düşüş olursa buradaki yorumlara göre karar vereceğim.

Kasım Talan
Ben Philips diyorum. Ama bildiğimden değil markaya olan güvenden. Ama sen özelliklere bakmadan alma tabi. Marka takıntısı yanlış olur.
Zehra
Philisp smart led tv almanı tavsiye ederim. Modele takılma. İndirim gördüğün zaman yakala hemen. Diğer türlü bu teknoloji markaları öpüyor adamı.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/ufo-mu-dogalgaz-mi/
UFO mu Doğalgaz mı
http://www.yaoyabu.net/apple-mi-samsung-mu/
Apple mı, Samsung mu?
http://www.yaoyabu.net/klima-mi-isitici-mi/
Klima mı Isıtıcı mı?
http://www.yaoyabu.net/klima-mi-ufo-mu/
Klima mı UFO mu?
http://www.yaoyabu.net/alf-mi-ufo-mu/
Alf mi Ufo mu?
http://www.yaoyabu.net/viessman-mi-vaillant-mi/
Viessman mı Vaillant mı? 2018