171

Mutfak aletleri Arzum mu Tefal mi?

Mutfak aletleri Arzum mu Tefal mi?
Arzum
22 Tercih
Ortalama
Tefal
34 Tercih
Ortalama

Genel olarak bir bayanın en çok vakit geçirdiği yer tabi ki de mutfaktır. Benimde en çok vakit geçirdiğim alan mutfak. Gerek arkadaşlarımla muhabbeti koyulaştırma gerek yemek yapma ve yeme gerekse temizlik konusunda uzun saatler uğraştığım tek alan mutfak. Bu aralar yeni bir eve taşınmayı düşünüyoruz ve taşınacağımız evin mutfağı oldukça yeni ve modern aynı zamanda oldukça geniş yani tam da istediğim gibi ve bu alanı bu sefer istediğim gibi döşemek, kullanmak istiyorum. Şuan oturduğum evin mutfağı oldukça eski olduğu için hiç yenilik yapmadım çünkü gereksiz masraf olacağını düşünüyordum. Neyse konumuza geri dönelim hemen. Yeni eve taşınacağım için mutfaktaki aletleri de yenilemeye karar verdim. Çatal bıçaktan, tencere tavaya, blendırdan, çay makinesine, tost makinesinden kızartma makinesine her şeyi değiştireceğim ve baya zamandır para biriktiriyordum. Çünkü bu sefer alacağım herşey en son model olacak ve kullanışlı olacak.

Mutfak aletleri Arzum mu Tefal mi?

Alacağım aletlerin aynı zamanda oldukça kaliteli olmasını istiyorum yani hem kullanışlı olacak, hem modern olacak hemde şık olacak. Tüm bu şartları yerine getirecek olan bir marka varsa tüm ürünleri aynı markadan ve mağazadan almak istiyorum bu sayede farklı farklı firma ve markalar ile uğraşmak yerine tek bir mağazadan tek markadan almak daha iyi olacak sanıyorum.

Sizin tavsiyeniz hangisi Arzum mu Tefal mi?

Ayten
Elektrikli mutfak aletlerinde Sinbo, King, Arzum, Felix, Tefal, Moulinex, Philips, Fakir gibi çeşitli markalar var. Bunlar içerisinde fiyatı en yüksek olan Tabii ki philips ve tefal. Eğer en kalitelisini almak isterseniz philips derim fakat fiyatı pahalı. Dediğim gibi yüksek ama ekonomik bir şey isterseniz yine diğerlerinin arasında Arzum tercihiniz güzel olur. Philips ten hiç bahsetmiyorum zaten en yüksek fiyat ve en kalitelisi bu markadır. Bir kalite düşüğü tefal.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/araba-mi-motor-mu/
Araba mı Motor mu?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-revit-mi/
Çizim Programı Autocad mi Revit mi?
http://www.yaoyabu.net/muhendislik-ve-mimarlik-icin-mac-mi-windows-pc-mu/
Mühendislik ve Mimarlık için Mac mı Windows (PC) mu?
http://www.yaoyabu.net/samsung-mu-iphone-mu/
Samsung mu, Iphone mu?
http://www.yaoyabu.net/bluetooth-kulaklik-mi-kablolu-kulaklik-mi/
Bluetooth Kulaklık mı, Kablolu Kulaklık mı?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-solidworks-mu/
Çizim Programı Autocad mi Solidworks mü?