336

Markafoni mi Trendyol mu?

Markafoni mi Trendyol mu?
Markafoni
0 Tercih
Henüz Oylanmamış
Trendyol
0 Tercih
Henüz Oylanmamış

Türkiye’nin en büyük ve en saygın sanal alışveriş mağazaları olan Morhipo ve Trendyol; her geçen gün daha fazla sayıda kişiye ulaşmaya devam ediyor. İnternet üzerinden sanal alışveriş yapma keyfine doyamadığımız son birkaç yılda özellikle e-ticaret sitelerinin sayısı her geçen gün daha da artıyor. Özellikle oldukça kaliteli markaları müşterileri ile buluşturan bu iki site; belirli bir süreyi ve zaman dilimini kapsayan indirim günleri içerisinde müşterilerine birden çok indirim ve kampanyadan yararlanma hakkı tanıyor.

Markafoni, Trendyol, Hepsiburada.com, N11.com gibi siteler; müşteriler tarafından yoğun rağbet gören ve aylık kazancı oldukça yüksek rakamlarda seyreden belli başlı giyim sektöründe faaliyet gösteren siteler arasında bulunuyor.

Bu yazımızda internet üzerinden alışveriş yapmayı planlayanlar için Markafoni mi Trendyol mu? sorusunu yanıtlamak istedik. İki siteden birine yakın zamanda üye olmayı düşünüyorsanız; bu yazımızı kesinlikle okumanızı öneriyoruz. Yazımızın faydalı olması nedeniyle?

Markafoni mi Trendyol mu daha iyi?

Bu sorunun cevabının aslında bir alışveriş sitesinde neyi aradığımız olduğunu söyleyebiliriz. Şayet; uygun fiyatlı, ekonomik ve kaliteli ürünleri tek bir site üzerinden satın almayı düşünüyorsanız; doğru cevabın Trendyol olduğunu söyleyebiliriz.

Markafoni’ye nazaran daha çok sayıda giyim sektöründe faaliyet gösteren markaları müşterileri ile buluşturan Trendyol; Trendyol Milla; Cool and Sexy; Grinin Elli Tonu gibi butikleri ile adeta bayanlara hitap ediyor.

Her iki sitede de yüksek fiyatlı ürünler bulunurken; Trendyol’da sık sık indirime giden markalara rastlayabiliyorsunuz.

Lakin; söz konusu hızlı kargo ve teslimat olduğunda; Markafoni Trendyol’a nazaran daha üstün bir performans gösteriyor.

Ürünleri kısa bir süre içerisinde kargoya veren Markafoni; yanlış ürün gönderme gibi bir hataya düşmüyor. Trendyol’dan defalarca kez ürün satın alan biri olarak; sitenin arada sırada yanlış ürün gönderdiğini söyleyebilirim.

Şayet; satın aldığınız ürünü kısa sürede teslim almak istiyorsanız; muhakkak Markafoni’yi tercih etmenizi öneriyoruz.

Morhipo mu Trendyol Mu Fiyatlarda daha uygun?

Morhipo ve Trendyol’un Ortak Özellikleri:

  • Kaliteyi uygun bir fiyata sunma
  • Mutfak malzemeleri, kadın-erkek giyim, saat vb. farklı kategorilerde hizmet verme
  • Sürekli olarak site üzerinde indirim çeki ve kodundan yararlanma hakkı tanıma

Morhipo mu Trendyol mu? sorusunu şu şekilde yanıtlamak istiyoruz. Şayet; hızlı kargo ve hızlı teslimat imkanından yararlanmak, aldığınız ürünü uzun bir süre boyunca beklemek istemiyorsanız, kesinlikle Morhipo’yu tercih etmelisiniz. Ancak; aldığınız ürünün kaliteli ve şık olması sizin için yeterliyse birkaç hafta boyunca teslimat süresini beklerim; diyorsanız; Morhipo yerine Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Morhipo mu Trendyol mu? sorusunu bir diğer cevabımız: Şayet Milla, Grinin Elli Tonu, Cool and Sexy, Y- London gibi oldukça başarılı markalarının sık sık indirimli ürünlerini satın almak isterseniz; mutlaka Trendyol’u tercih etmelisiniz.

Trendyol; müşterilerinin sorularına anında cevap vermese, hatta zaman zaman yanlış ürün gönderse de ürün çeşitliliği ve modern tasarımları ile bizde Türkiye’nin en iyi sanal alışveriş mağazası!

Yine de tercihi sizlere bırakıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/kabuklu-yem-mi-kabuksuz-yem-mi/
Kabuklu Yem mi? Kabuksuz Yem mi?
http://www.yaoyabu.net/merinos-hali-mi-saray-hali-mi/
Merinos Halı Mı Saray Halı Mı?
http://www.yaoyabu.net/kia-k2500-mu-hyundai-h100-mu/
KİA K2500 mü, Hyundai H100 mü?
http://www.yaoyabu.net/pepsi-mi-coca-cola-mi/
Pepsi mi Coca Cola mı?
http://www.yaoyabu.net/max-factor-mu-maybelline-mi/
Max Factor mü Maybelline mi?
http://www.yaoyabu.net/arabam-com-mu-sahibinden-com-mu/
Arabam.com mu, Sahibinden.com mu?