282

Logitech mi Creative mi ?

Logitech mi Creative mi ?
Logitech
4 Tercih
Mükemmel
Creative
1 Tercih
İyi

Merhaba arkadaşlar. Ben şehirn gürültüsünden sıkılan ve stresinden yorulan biriydim bu yüzden şehrin dışında bir gölün kenarında kendime arsa aldım. Maddi durumum çok şükür ki gayet iyi Allah nazardan saklasın 🙂 Neyse arsayı aldıktan sonra ailemle beraber kalabileceğim bir ev inşa etmeye karar verdim. 2 ay içinde istediğim tarzda evi yaptım biraz kalabalık bir aileyiz yaşım daha 29 ve 4 çocuk birde eşimle beraber 6 kişilik güzel geniş bir aileyiz bunun için hem büyük hemde rahat edebileceğimiz 3 katlı bir tripleks yaptık. Alt katı sadece beraber vakit geçireceğimiz bir yer yaptık yani sosyal alan, orta kat yemek oturma vs üst kat ise yatak odalarından oluşuyor. Şimdi konuya girmek istiyorum. En alt kata bir sinema salonu yapacağım ve ailecek vakit geçireceğimiz bir alan olacak. Bu sayede çocuklar da şehir merkezine meraklanmayacak.

Etrafımız boş olduğu için ses sisteminin iyi olması çok güzel olur ancak kararsız kaldım. Logitech 5+1 ses sistemini mi alayım yoksa Creative 7+1 mi alayım sizce. Teknolojiden anlayan birkaç kişi ile görüştüm ve Logitech’in ses sistemlerinin çok iyi olmadığını ama Creative ses sistemlerinin ise oldukça kaliteli olduğunu söyledi yani hem bas anlamında hemde kristal tiz ses anlamında Creative çok çok iyiymiş.

Evde sinema odası için tavsiye edilen en İyi 5+1 Ses Sistemi markası Hangisi? Logitech mi Creative mi ? Müzik dinlerken yada film izlerken 2+1 ses sistemlerinin etkisi büyük. Fakat bazı noktalarda markalara yapılan olumsuz yorumlar ve şikayetleri de okumak gerek. Doğru hoparlör karşılaştırması yapmadan ürün almayın.

Sizce en iyi ses sistemi hangisi? Logitech mi Creative mi ?

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/araba-mi-motor-mu/
Araba mı Motor mu?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-revit-mi/
Çizim Programı Autocad mi Revit mi?
http://www.yaoyabu.net/muhendislik-ve-mimarlik-icin-mac-mi-windows-pc-mu/
Mühendislik ve Mimarlık için Mac mı Windows (PC) mu?
http://www.yaoyabu.net/samsung-mu-iphone-mu/
Samsung mu, Iphone mu?
http://www.yaoyabu.net/bluetooth-kulaklik-mi-kablolu-kulaklik-mi/
Bluetooth Kulaklık mı, Kablolu Kulaklık mı?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-solidworks-mu/
Çizim Programı Autocad mi Solidworks mü?