137

İpana mı, Sensodyne mi?

İpana mı, Sensodyne mi?
İpana
3 Tercih
İyi
Sensodyne
6 Tercih
İyi

Diş sağlığı o kadar önemlidir ki gerekli bakım yapılmadıktan sonra oldukça kötü ve acılı bir sürece neden olabiliyor. Bunun içindir ki dişlerin günlük olarak temizlenmesi gerekiyor ayrıca düzenli olarak bakımı yapılması son derece önemli.

Beyaz, sağlıklı ve güçlü dişleri her insanın arzusudur ancak buna sahip insan azdır maalesef bunun en önemli nedeni dişlerin düzenli olarak fırçalanmaması, bakım yapılmaması ve gelişi güzel abur cubur tüketilmesi gösterilebilir. Oysa günlük fırçalama ve düzenli bakım sayesinde dişler parlak, sağlıklı olabilir ve bu çok güç bir durum değildir günde sadece 6 dakika ile başarabiliriz neyse biz konumuza dönelim. Arkadaşlar diş macunu konusunda tercih yapmak çok önemli biliyorum ve bunun için bir soru sormak istiyorum. Diş macunu olarak İpana mı yoksa Sensodyne mi kullanmalıyım?

İpana hem çok ekonomik hemde uzun süre kullanabildiğim bir diş macunu beyazlatma konusunda pek başarılı olmasa da birçok kişiden tavsiye alıyorum. Şuan benim için en önemli artısı fiyatı diyebilirim boyutlara göre değişiklik gösterse de diğer markalara göre baya uygun

Sensodyne gelince onuda kullandım hakkını yememek lazım oldukça kaliteli bir ürün hem beyazlatma konusunda hemde sağlık konusunda oldukça başarılı ancak fiyatı bana göre biraz pahalı ve bu en büyük neden şimdi kararsız durumdayım fiyatı boş verip icraata mı bakayım yoksa fiyatı baz alıp yavaş yavaş mı ilerleyeyim.

Siz ne dersiniz İpana mı yoksa Sensodyne mi?

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/hamburger-mi-lahmacun-mu/
Hamburger mi Lahmacun mu ?
http://www.yaoyabu.net/bal-mi-pekmez-mi/
Bal mı Pekmez mi?
http://www.yaoyabu.net/caykur-mu-lipton-mu/
Çaykur mu Lipton mu?
http://www.yaoyabu.net/maranki-mi-saracoglu-mu/
Maranki mi Saraçoğlu mu?
http://www.yaoyabu.net/icme-suyu-sirma-mi-erikli-mi/
İçme suyu Sırma mı Erikli mi?
http://www.yaoyabu.net/maden-suyu-kizilay-mi-beypazari-mi/
Maden suyu Kızılay mı Beypazarı mı?