187

Fitness mi Kick Boks mu?

Fitness mi Kick Boks mu?
Fitness
27 Tercih
Ortalama
Kick Boks
29 Tercih
Ortalama

Fitness zayıflamak veya kas geliştirmek için iyi bir tercih olabilir ama benim için pek geçerli değil çünkü bir kez fitness yaptıktan sonra devamını getirmek gerekiyor anlaşılan. Bu kanıya nereden vardın diyenler olacaktır elbette anlatayım hemen bir arkadaşım fitness yaptı uzun süre ancak sağlık sorunlarından dolayı ara verdi yaklaşık 5 ayın sonunda tüm derisi sarkmaya başladı ve eskisinden beter oldu ve bu beni fitness’tan soğuttu açıkçası ve Kick Boks eğitimlerine yazılmayı düşündüm.

Kick Boks kas yerine kafa çalıştırıyor 🙂 Gerçek anlamda öyle mesela düşünme olayı daha çok gelişiyor duygularını kontrol edebiliyorsun ve iyi bir seviyeye gelince karakterinde oturmaya başlıyor çünkü spor vücuttan ziyade ruhla yapılan bir şeydir ve buda ruhun gelişmesine yardımcı oluyor. Şimdi birileri çıkıp diyebilir arkadaş Kick Boks adam dövmek, dövüşmektedir ne alakası var dediklerinle ama öyle değil aslında dövüş sporları insanlar ile daha iyi anlaşabilmeyi, olumsuz durumlardan uzak durmayı ve daha pozitif olmayı gerektiriyor. Olaylara bu şekilde bakınca sporun Fitness’tan her türlü daha faydalı olduğunu göreceksiniz.

Arkadaşlar size tavsiyem Fitness mı Kick Boks mu seçeneği arasında kalırsanız çekinmeden Kick Boks deyin çünkü belki faydasını hemen göremezsiniz ancak ilerleyen zamanlarda sporda geliştikçe faydasını göreceksiniz. Yinede kararı verecek olan sizlersiniz buna karışamayız.

Neyi yapacağınızı biliyorsanız yorumlarda belirtin bizde bakalım kim neyi seçiyormuş 🙂

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/hamburger-mi-lahmacun-mu/
Hamburger mi Lahmacun mu ?
http://www.yaoyabu.net/bal-mi-pekmez-mi/
Bal mı Pekmez mi?
http://www.yaoyabu.net/caykur-mu-lipton-mu/
Çaykur mu Lipton mu?
http://www.yaoyabu.net/maranki-mi-saracoglu-mu/
Maranki mi Saraçoğlu mu?
http://www.yaoyabu.net/icme-suyu-sirma-mi-erikli-mi/
İçme suyu Sırma mı Erikli mi?
http://www.yaoyabu.net/maden-suyu-kizilay-mi-beypazari-mi/
Maden suyu Kızılay mı Beypazarı mı?