267

Etek mi Pantolon mu?

Etek mi Pantolon mu?
Etek
1 Tercih
Mükemmel
Pantolon
1 Tercih
Çok kötü

Özellikle kız öğrencilerin sık sık sorduğu etek mi mantolon mu giymek sorunu hemen hemen her öğrenci kız soruyor. Aslına bakarsanız bu sorunun amacını bilmek lazım? Amaç daha çekici görünmek mi? Yoksa tam aksine bayanın kendisini daha mütevazi gösterip korunma amacıyla mı soruyor? Aslına bu sorunun cevabı giyilen pantolon modeli yada etek modeli ile ilgilidir.

Etek mi Pantolon mu zayıf gösterir?

Etek mi pantolon mu tartışmasının diğer bir boyutu da zayıf gösterme olayı. Aslında bu da tam olarak giyilen elbise yada pantolana göre değişiyor. Diyelim yatay çizgili bir pantolon giydiniz ve rengi de beyaza yakın açık renkli. Bu sizi kilolu gösterir. Mesela dikey çizgili siyaha yakın bir etek giydiniz bu da sizi zayıf gösterir.

Benim tercihim her zaman etekten yana. Etekler çok severek giydiğim kıyafetlerimden. Genelde yüksek belli eteğimi gömleklerimle kombinlerim, fakat daha rahat bir tarz yakalamak için renkli atletlerle de çok hoş bir kombin yakalamak mümkün olabilir.

Kış aylarında deri olan yüksek belli eteklerle de çok hoş bir kombin yaratılabilir.

Ünlülere gelirsek çoğu yüksek belli eteği gömlekle kombinlemiş, ben özellikle Victoria Beckham’ın yüksek bel etek ve gömlek kombinlerini beğeniyorum. Bir de çok düğmeli olanlar daha da hoş görünüyor bence. Bacaklarınız uzunsa bu güzel kombini denemenizi öneririm.

Lauren Conrad’ın giyim tarzını zaten genel olarak çok beğeniyorum fakat bu yüksek belli mini etekleri beni benden alıyor, hele şu siyah eteğinde giydiğinden beri gözüm kaldı =)

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/kabuklu-yem-mi-kabuksuz-yem-mi/
Kabuklu Yem mi? Kabuksuz Yem mi?
http://www.yaoyabu.net/merinos-hali-mi-saray-hali-mi/
Merinos Halı Mı Saray Halı Mı?
http://www.yaoyabu.net/kia-k2500-mu-hyundai-h100-mu/
KİA K2500 mü, Hyundai H100 mü?
http://www.yaoyabu.net/pepsi-mi-coca-cola-mi/
Pepsi mi Coca Cola mı?
http://www.yaoyabu.net/max-factor-mu-maybelline-mi/
Max Factor mü Maybelline mi?
http://www.yaoyabu.net/markafoni-mi-trendyol-mu/
Markafoni mi Trendyol mu?