175

Damat mı Tween mi?

Damat mı Tween mi?
Damat
0 Tercih
Henüz Oylanmamış
Tween
0 Tercih
Henüz Oylanmamış

Merhabalar bir şirkette müşteri hizmetleri bölümünde çalışıyorum ve sık sık insanlarla görüşüyorum. Bizim işimiz telefondan ziyade yüz yüze görüşme olarak tanımlayabiliriz. Müşteri gelir onu karşılar ve yardımcı olurum. Hal böyle iken kılık kıyafetim, traşım, duruşum ve konuşmam oldukça iyi olmalı ki gelen müşterileri etkileyebileyim. Aksi halde kötü bir elbise veya kötü bir saç kesimi işimizi bozabilir. Bu anlamda yeni tarz oluşturmayı düşünüyorum. Elbise konusunda daha önce tamamen spor olarak giyiniyordum yani kot pantolon ve tişört kombinli idi. Bundan sonra kumaş pantolon ve gömlek giyeceğim. Tam takım elbise olarak değil ama o havayı da verecek.

Konumuza geri dönelim elbiseleri hangi markadan alacağım konusunda kararsızım çünkü alacağım şeyleri uzun süre kullanmayı seven biriyim bu yüzden aldığım şeyin ilk yıkamada bozulmasını istemem.

Elbise Damat mı Tween mi?

Bu tarz kumaş pantolon ve gömlek birkaç firmada özellikle damatlık satan yerlerde vardı. Damat, Sarar, Tween, Kiğılı gibi markalara baktım en son olarak Damat ve Tween’den birkaç model gördüm ve beğendim. Gerçi ikisini aynı mağazada bulabiliyoruz galiba ama markalarının kalitesi nasıl bilemiyorum. Dediğim gibi aldığım bir gömlek ilk yıkamada bozulursa veya dikişleri açılırsa, rengi solarsa gerçekten üzülürüm. Kaliteli olsun 20-30 lirası fazla olsun ama işimizi görsün tek derdim bu.

Elbise konusunda sizin tercihiniz ne olur Damat mı Tween mi?

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/kabuklu-yem-mi-kabuksuz-yem-mi/
Kabuklu Yem mi? Kabuksuz Yem mi?
http://www.yaoyabu.net/merinos-hali-mi-saray-hali-mi/
Merinos Halı Mı Saray Halı Mı?
http://www.yaoyabu.net/kia-k2500-mu-hyundai-h100-mu/
KİA K2500 mü, Hyundai H100 mü?
http://www.yaoyabu.net/pepsi-mi-coca-cola-mi/
Pepsi mi Coca Cola mı?
http://www.yaoyabu.net/max-factor-mu-maybelline-mi/
Max Factor mü Maybelline mi?
http://www.yaoyabu.net/markafoni-mi-trendyol-mu/
Markafoni mi Trendyol mu?