174

Damat mı Sarar mı?

Damat mı Sarar mı?
Damat
1 Tercih
Çok kötü
Sarar
3 Tercih
Ortalama

Takım elbise alma konusunda oldukça takıntılıyım yani alacağım ürün hem yaşımı göstermeli hem kaliteli olmalı aksi halde almak istemem.

Yakında bir arkadaşım düğünü olacak ve onun için takım elbise almak istiyorum. Aklımda Damat var ürünlerini inceledim hem yaşıma uygun oldukça fazla çeşit ürünü var hemde kaliteli oluyor bütçe konusunda ise normal diyelim yani çok aşırı bir pahalılık yok ancak uygunda sayılmaz. Daha önce takım Damat’tan takım elbise almadım ama gömlek ve ceketlerini kullandım oldukça hoş sayılırlardı ve uzun süre geçmesine rağmen hala kullanıyorum solma yıpranma falanda yok gayet güzel. Beni en çok çeken yönü dediğim gibi gençlere daha çok çeşit sunuyor ve spor takımları var.

Sarar’a gelince Sarar ürünleri de oldukça kaliteli ancak gençlere pek hitap etmiyor sanki yani orta yaş kesimi için oldukça fazla çeşidi var ama benim işimi görmüyor. Bu yaşımda kalkıp 45 yaş takımı da almam yani 🙂 o yüzden Sarar pek cazip gelmiyor Sarar’ın interview ürünlerinde gençler için çeşitli takım elbiseleri var ama yetersiz sanki ben aradığımı bulamadım belki siz bulursunuz. Tekrardan belirteyim eğer orta yaşlarında bir bireyseniz Sarar’dan vazgeçmeyin ama gençseniz işinizi pek görmez.

O halde ben Damat’tan alışverişimi yapayım ve takım elbiseyi alayım. Sizce iyi bir tercih yapmış olur muyum? Siz ne yapardınız Damat mı, Sarar mı?

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/kabuklu-yem-mi-kabuksuz-yem-mi/
Kabuklu Yem mi? Kabuksuz Yem mi?
http://www.yaoyabu.net/merinos-hali-mi-saray-hali-mi/
Merinos Halı Mı Saray Halı Mı?
http://www.yaoyabu.net/kia-k2500-mu-hyundai-h100-mu/
KİA K2500 mü, Hyundai H100 mü?
http://www.yaoyabu.net/pepsi-mi-coca-cola-mi/
Pepsi mi Coca Cola mı?
http://www.yaoyabu.net/max-factor-mu-maybelline-mi/
Max Factor mü Maybelline mi?
http://www.yaoyabu.net/markafoni-mi-trendyol-mu/
Markafoni mi Trendyol mu?