381

Çamaşır Makinesi Siemens mi Bosch mu?

Çamaşır Makinesi Siemens mi Bosch mu?
Siemens
3 Tercih
İyi
Bosch
4 Tercih
İyi

Arama motorlarının her geçen gün özellikle bayanlar tarafından sıkça kullanılmaya başladığını sanırım bilmeyen yoktur. Bu sitenin bir bayan editörü olarak, meraklı varlıklar olduğumuz için kimi zaman en yakın dostumuz Google diyebiliriz. Bugün sizlere önemli bir karşılaştırma hakkında detaylı olarak bilgi vereceğiz. Yeni evlenecek olan çiftlerden tutunda, beyaz eşya konusunda değişime gidecek aileleri bir nebze olsun yönlendirecek bu araştırmamız, mutlaka kararlarınızda size faydalı olacaktır. Bugün piyasada bilinen en iyi markaların çamaşır makinesini alsanız bile sorunlar yaşayabiliyor, beklediğiniz memnuniyeti alamayabiliyorsunuz. O yüzden beyaz eşya sektörünün dev iki firması olan, Bosch ve Siemens firmalarının çamaşır makineleri hakkında kısa bir karşılaştırma yapacağız.

Çamaşır Makinesi Tavsiyesi Siemens mi Bosch mu? Hangisini tercih edersiniz?

Öyle ki yaptığımız araştırmalar sonucunda özellikle yeni yuva kuracak olan çitler arama motoruna Çamaşır Makinesi Siemens mi Bosch mu sorusunu yöneltiyor. Buda demek oluyor ki, beyaz eşya konusunda en çok tercih edilen firmalar arasına giren bu iki markadan kim galip gelecek? Öncelikle her iki firmada aynı Konsept üzerinden marka model çıkarıyor diyebiliriz. Genelde modellerine göz attığınızda ufak detaylar ve ufak dokunuşlar hariç dış görünüşlerinde pek farklılık yok diyebiliriz. Yazılım olarak da artık çoğu firma aynı ortak firmaları kullanıyor diyebiliriz. İnternet üzerinden yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda Siemens şikâyet sayısı 37,200 çıkarken Bosch çamaşır makinesi şikâyetlerini incelediğimizde bu sayı 45,800’e kadar çıkıyor.

Tabi ki sadece bu Kritere bakarak da seçim yapmamanız gerekmiyor ancak bazı kullanıcıların şikâyetlerini incelediğimizde Bosch çamaşır makinesinin Siemens markasına göre daha kolay ve daha erken sürede arızalandığını gördük. Türk mantığı ile ilerlediğimizde elektronik bir cihaz aldığımızda bunun şans işi olacağını düşünüyoruz. Bu şekilde düşünmemek mümkün değil çünkü aynı makineyi alan karşı komşunuzda problem yokken, sizin almış olduğunuz aynı üründe ardı arkası kesilmeyen problemler yaşayabiliyorsunuz. Bu iki firmanın aynı fabrikadan çıktığını da belirtmekte fayda var. Her iki firmanın ürünleri gayet ve güzel ve özellikli olsa da yaptığımız analizler ve araştırmalar sonucunda Siemens firmasının daha az şikâyet aldığını belirtmek isteriz. Bu Kriter seçimizde size yön verecekse tercihinizi Siemens yönünde kullanabilirsiniz.

YORUM YAZ

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/camasir-makinesi-bosch-mu-arcelik-mi/
Çamaşır Makinesi Bosch mu Arçelik mi?
http://www.yaoyabu.net/honda-pcx-125-mi-yamaha-nmax-mi/
Honda PCX 125 Mi Yamaha NMAX Mı?
http://www.yaoyabu.net/iphone-x-mi-samsung-galaxy-note-8-mi/
iPhone X mi Samsung Galaxy Note 8 mi ?
http://www.yaoyabu.net/ferrari-mi-lamborghini-mi/
Ferrari mi Lamborghini mi?
http://www.yaoyabu.net/beyaz-esya-samsung-mu-siemens-mi/
Beyaz Eşya Samsung mu Siemens mi?
http://www.yaoyabu.net/ufo-mu-dogalgaz-mi/
UFO mu Doğalgaz mı