150

Buzdolabı Samsung mu LG mi?

Buzdolabı Samsung mu LG mi?
Samsung
0 Tercih
Henüz Oylanmamış
LG
1 Tercih
Mükemmel

Merhabalar ben İstanbul’da yaşayan biriyim ve daha birkaç gün önce memleketimden biriyle evlendik. İstanbul’da yaşadığım süre içinde kendi evimi dayadım döşedim ve her şeyi kendi zevkime göre döşedim. Oturma gruplarından beyaz eşyaya dekorasyon modellerinden çatal bıçağa her şey benim zevkime göreydi. Eşim daha önce evimi görmedi ve bu yüzden beraber evi döşemedik ve evliliğimizin 2. günü akşamı İstanbul’a döndük ve evi o zaman gördü. İster istemez ki her insanda olduğu gibi tarzlarımız biraz farklı. Ama işin içine bayanlar girince olaylar bambaşka bir hal alıyor yani mesela çatal bıçaklar bile değişmeliydi. Bugün alışverişe çıkıp küçük şeyleri hallettik ama hala anlayamadığım bir nedenden ötürü buzdolabının bile değişmesi gerektiğini söyledi. Bunun için buzdolabı da alacağız maalesef.

En iyi Buzdolabı tavsiyesi Samsung mu LG mi?

Eşimin aklında LG’nin bir modeli olan buz dolabı var ama benim pek hoşuma gitmedi bu seferde ve arada kaldık. Ben Samsung’un bir modelini beğendim bana kalırsa Samsung bu konuda LG’ye fark atar ama eşime göre LG daha güzelmiş ve mutfakla uyumluymuş. Bu konuda sizden yardım almak istiyorum açıkçası çünkü LG’nin müşteri hizmetleri nasıl, ürünleri gerçekten kaliteli mi, kullanımı kolay mı bilmek istiyorum. Bana göre Samsun bu konuda gayet iyi bir marka ve ben Samsung alma taraftarıyım.

Sizin tercihiniz ne olurdu Buzdolabı Samsung mu LG mi? Kullanıcı yorumlarına göre hareket edeceğim. Tecrübeli arkadaşların şikayetleri varsa lütfen yazsınlar.

Gülten
Beyaz eşya konusunda hep kararsız kaldığım iki markadan biri Samsung ve LG. Aslında bir de Bosch var. Ama sanırım şu an Samsung'u tercih edeceğim. Çünkü tavsiyelere ve müşteri yorumlarına baktığımda genel olarak Samsung'u tercih etmeye yatkınım. Buzdolabının kullanımı, elektrik tüketimi falan da gayet iyiymiş.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/ufo-mu-dogalgaz-mi/
UFO mu Doğalgaz mı
http://www.yaoyabu.net/apple-mi-samsung-mu/
Apple mı, Samsung mu?
http://www.yaoyabu.net/klima-mi-isitici-mi/
Klima mı Isıtıcı mı?
http://www.yaoyabu.net/klima-mi-ufo-mu/
Klima mı UFO mu?
http://www.yaoyabu.net/alf-mi-ufo-mu/
Alf mi Ufo mu?
http://www.yaoyabu.net/viessman-mi-vaillant-mi/
Viessman mı Vaillant mı? 2018