149

Buzdolabı Bosch mu Siemens mi? 2018

Buzdolabı Bosch mu Siemens mi? 2018
Bosch
4 Tercih
İyi
Siemens
5 Tercih
Ortalama

Bulunduğum şehirde elektrikler sıksık kesilir ve hemen ardından gelir yani bundan bıktık diyebiliriz. Bununla beraber psikolojik sorunun yanında maddi hasarlarda yaşıyoruz mesela bundan birkaç ay önce yeni aldığımız TV bu elektrik git gelleri sebebi ile bozuldu şimdi de eski bir buzdolabımız vardır oda bozuldu tamirci geldi kontrol etti motoru mu ney o bozulmuş 400 liralık bir tamiri varmış bende o 400 TL’yi tamire vereceğime yeni bir buzdolabı alır 2 aylık taksidini veririm dedim ve büyük ihtimal öyle yapacağız çünkü makine zaten eski bir modeldi ve baya uzun süre kullandık neredeyse 7 yıldır kullanıyorduk daha önce birkaç bakım dışında bize hiç bir problem yaşatmadı ve çok memnunduk ama zamanı dolmuşsa yapacak birşey yok onun için artık son durak hurdacı ve orada parçalanacak.

Şimdi konumuza dönelim yeni bir buzdolabı araştırmasına girdim çok yüksek bir bütçem yok işte 1000 ile 1500 TL’lik bir para ayırabilirim bunun için ve alacağım buz dolabı bütçeme uymalı ve onuda tıpkı önceki gibi uzun süre kullanabilmeliyim.

BURAYA DA BAK!

Buzdolabı Samsung mu LG mi? 2018

Buzdolabı Bosch mu Siemens mi? 2018

Beyaz Eşya Samsung mu Siemens mi?

En iyi Buzdolabı tavsiyesi Bosch mu Siemens mi?

Bu sefer alacağım marka ya Bosch olacak yada Siemens iki markada hem çok kaliteli hem de müşteri hizmetleri gayet güzel. Yaptığım araştırmada ikisinden de bütçeme uyan güzel modeller buldum. Çevremde kaliteleri ile ilgili bir problem yaşayan kimse yok. En çok kullanılan marka ise Bosch’tu ancak Siemens’te ona yakındır bende kararsız kaldım. Sizce Bosch mu Siemens mi? Kullanıcı yorumlarını bekliyoruz. Tabii bu iki markayı kullanan arkadaşlar şikayetleri varsa yazsın lütfen.

Ayten
Ben genelde beyaz eşya tavsiyesi Bosch'un ürünlerini tercih ederim. Kullanıcı yorumlarına bakarsanız en az BOSCH markasında şikayet görürsünüz. Siemens kötüdür demem. Ama benim tercihim budur. Buzdolabı tibi, tasarruflu olması, hazneleri meyvelik ve buzluk kısmı bakından oldukça kullanışlı.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-revit-mi/
Çizim Programı Autocad mi Revit mi?
http://www.yaoyabu.net/muhendislik-ve-mimarlik-icin-mac-mi-windows-pc-mu/
Mühendislik ve Mimarlık için Mac mı Windows (PC) mu?
http://www.yaoyabu.net/samsung-mu-iphone-mu/
Samsung mu, Iphone mu?
http://www.yaoyabu.net/bluetooth-kulaklik-mi-kablolu-kulaklik-mi/
Bluetooth Kulaklık mı, Kablolu Kulaklık mı?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-solidworks-mu/
Çizim Programı Autocad mi Solidworks mü?
http://www.yaoyabu.net/yamaha-x-max-250-mi-honda-pcx-150-mi/
Yamaha X-MAX 250 mi? Honda PCX 150 mi?