151

Bulaşık Makinesi Bosch mu Arçelik mi?

Bulaşık Makinesi Bosch mu Arçelik mi?
Bosh
2 Tercih
İyi
Arçelik
2 Tercih
İyi

Arkadaşlar herkese selam ben çalışan aynı zamanda 2 çocuk annesi bir bayanım ve hayatımdan oldukça memnunum. Zorluk yaşadığım tek nokta ev işleri çünkü sabah kalkıyorum eşime ve çocuklarıma kahvaltı hazırlıyorum sonra onları mutfak tezgahının üzerine bırakıp işe gidiyorum akşam üzeri tekrar gelip yemek yapıyorum düşünün 4 kişilik bir aileyiz ve çocuklar var normal olarak bir sürü bulaşık birikiyor her gün. Birde misafirler var zaten. Biz çok geniş bir aileyiz ve her misafirlikte minimum 8 kişi ağırlıyoruz ve ister istemez bulaşıklar dağ kadar oluyor bu yüzden bir bulaşık makinesi almaya karar verdim. Ancak teknoloji ile pek alakam yok bu yüzden nasıl bir şey alacağımı bilmiyorum çevremden sordum baya bana iki marka önerdiler biri Bosch diğeri ise Arçelik. Onlara göre bu iki markanın ürünleri oldukça iyiymiş.

En iyi Bulaşık Makinesi tavsiyesi Bosch mu Arçelik mi?

Hazır kış aylarına giriyoruz beyaz eşya ürünlerinin de fiyatı düşmüşken alayım da şu bulaşık işlerinden kurtulayım diyorum çünkü işten sonra eve gelip evde de bulaşık yıkmak bilenler bilir gerçekten işkence gibi bir şey yani. Bundan bir an önce kurtulmak istiyorum. Konumuza dönelim Arçelik kullanıpta memnun olmayan kimse göremedim hatta bir akrabam Arçelik beyaz eşyalarının 20 yıllık olduğunu söyledi ancak Bosh’ta da teknoloji varmış kararsız kaldım.

Sizce hangi markanın bulaşık makinesini almalıyım? Kullanıcı yorumlarını bekliyorum. Bosch mu Arçelik mi? Tabii bu iki markada şikayetleri olanlar da yazarsa daha verimli olur.

Ebru Yenel
Küçüklüğümden beri Arçelik bulaşık makinesi kullandığımızı biliyorum. Annemin maalesef böyle bir takıntısı var. Ama eş dost Bosch bulaşık makinesi tavsiye ediyor. Kullanıcı yorumlarını okuyunca da Bosch daha fazla yorum almış ve şikayet de çok yok. Bence Bosch marka olarak da daha iyi. Ama bazıları da servis olarak Arçelik daha kolay bulunuyor ve uygun fiyatlı diyorlar.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/araba-mi-motor-mu/
Araba mı Motor mu?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-revit-mi/
Çizim Programı Autocad mi Revit mi?
http://www.yaoyabu.net/muhendislik-ve-mimarlik-icin-mac-mi-windows-pc-mu/
Mühendislik ve Mimarlık için Mac mı Windows (PC) mu?
http://www.yaoyabu.net/samsung-mu-iphone-mu/
Samsung mu, Iphone mu?
http://www.yaoyabu.net/bluetooth-kulaklik-mi-kablolu-kulaklik-mi/
Bluetooth Kulaklık mı, Kablolu Kulaklık mı?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-solidworks-mu/
Çizim Programı Autocad mi Solidworks mü?