68

Bricanyl mi, Mukotik mi?

Bricanyl mi, Mukotik mi?
Bricanyl
44 Tercih
Ortalama
Mukotik
33 Tercih
İyi

Öksürük en rahatsız edici sıkıntılardan biridir hem öksüren açısından ve hem de çevresindekiler açısından durum böyledir. Öksürük sıkıntısını yaşayan daha iyi bilir. Sağlık konusunda belli bir ağır hastalığınız yok. Grip yada nezle de değilsiniz. Ama sürekli öksürük var.. İşte Okulda camide toplantılarda oldukça fazla sıkıntı çekiyor öksüren kişi. bir zaman önce başıma bir öksürük hastalığı takıldı. Nereye gitsem öksürüyorum. Etrafımdaki insanlar sürekli nneyin var neden bu kadar öksürüyorsun demeye başladılar. Sonra bazı şuruplar içerik tedavi oldum. Fakat asıl sorun alerji imiş. Çalıştığım bir ortamda arkadaşın birisi sürekli sigara içiyordu bana sigara dokunuyormuş. şimdi bu öksürük için çeşitli alternatifler var. Birincisi alternatif tıp dediğimiz organik ürünlerden yapılan doğal tedavi yöntemleri, ikincisi -Modern Tıp dediğimiz ilaçlarla yapılan tedavi yöntemleri.

Öksürük için Bricanyl mi, Mukotik mi?

Biraz araştırma yaptığımda öksürük ile ilgili genel olarak kullanılan öksürük şurupları şunlar:

Bricanyl, Mukotik, ventolin mi, peditus, sekrol, perebron.. Fakat daha çok bilinen ve Doktorlar tarafından tavsiye edilen ilaçların başında Mukotik ve Bricanyl geliyor. Bu iki şurup çok mu etkili faydalı mı yoksa piyasada yaygın diye mi söyleniyor bilmiyorum. Fakat öksürükle ilgili çok araştırma yaptığımdan dolayı karşıma çıkıyor. Esasında Modern Tıp yerine hastalıkları alternatif tıpla tedavi etmek Bence daha mantıklı. Fakat bu konu Yani alternatif tıp konusunda güvenebileceğim pek kimse bulunmuyor internette yapılan yorumların birçoğu da sağlıklı gelmedi bana. o sebeple öksürük konusunda özellikle boğaz enfeksiyonu ya da akciğer sorunları ile ilgili doktorlara başvuruyorum. Her ne kadar ilaçlara sevmesem de bazen mecbur kalıyorum.

Birde öksürük şuruplarında çocuklar için öksürük şurubu yetişkinler için öksürük şurubu var bu detaylar hakkında bilgisi olan da yorum yazarsan memnun olurum. Bende zaman zaman balgam da oluyor hem balgam sökücü ve hem de öksürük şurubu olan şuruplarda varmış.

Yukarıda da saymış olduğum gibi Bricanyl, Mukotik, ventolin mi, peditus, sekrol, perebron şeklinde birçok öksürük şurubu var. Benim sorum Öksürük şurubu Bricanyl mi, Mukotik mi?. İkisi arasında tercihiniz ne olur?

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/hamburger-mi-lahmacun-mu/
Hamburger mi Lahmacun mu ?
http://www.yaoyabu.net/bal-mi-pekmez-mi/
Bal mı Pekmez mi?
http://www.yaoyabu.net/caykur-mu-lipton-mu/
Çaykur mu Lipton mu?
http://www.yaoyabu.net/maranki-mi-saracoglu-mu/
Maranki mi Saraçoğlu mu?
http://www.yaoyabu.net/icme-suyu-sirma-mi-erikli-mi/
İçme suyu Sırma mı Erikli mi?
http://www.yaoyabu.net/maden-suyu-kizilay-mi-beypazari-mi/
Maden suyu Kızılay mı Beypazarı mı?