121

Epilasyon Aleti Braun Mu? Philips Mi?

Epilasyon Aleti Braun Mu? Philips Mi?
Braun
42 Tercih
Ortalama
Philips
29 Tercih
Ortalama

Bayanlar için vazgeçilmez bir iş olan epilasyon konusunda markalar olarak sürekli çelişki içinde kalmaktadırlar. Hangi markanın ürünü konusunda sürekli karasız kalırlar bu sorumuz Braun mu yoksa Philips mi alınmalı hakkında. Sizler de bu iki marka hakkında bir tecrübe yada fikre sahipseniz tavsiye ve eleştirilerinizi yazabilirsiniz. Böylece bu konuyu arayan kullanıcılar içinde açıklayıcı bilgiler olur. Esasında lazer epilasyon aleti deyince birkaç tane marka var. Örnek verecek olursak: Panasonic, Rowenta, Silk’n Glide, Arzum, Remington gibi. Ama piyasa daha çok tercih edilen ve epilasyon konusunda markalaşmış olarak iki marka daha yaygın diye biliyorum.

Şimdi gelelim bu iki markaya.

Lazer Epilasyon aleti Braun Mu? Philips Mi?

Braun Epilasyon Ürünleri.

Braun epilasyon ürünleri birçok kullanıcısı tarafından olumlu tepkiler almaktadır. Birçok farklı ürünü olmasına rağmen bunları biraz konuşalım.

Yeni Braun epilasyon ürünlerinde cımbız teknolojisi oldukça dikkat çekiyor. Daha geniş, derin ve uzun uçları sayesinde en kısa tüyleri bile alan ürünleri kullandıktan sonra ağdalar ile uzun süre vakit kaybetmeniz gerektirmez. Sürekli olarak kullandıktan sonra vücut işleme alışır ve acı hissi kaybolmaktadır. Ayrıca Braun’un bazı ürünlerinin su geçirmez özellikte olması da ayrı bir avantaj sağlamaktadır.

BU YAZILARA DA GÖZ GEZDİRİN

Epilasyon Aleti Braun Mu? Philips Mi?

Lazer Epilasyon Philips mi, Rowenta mı?

Epilasyon Braun Mu? Rowenta Mı?

Philips Epilasyon Aleti

Philips Epilasyon Ürünleri.

Tür almada yeni yöntemler geliştiren Philips epilasyon bakımından en çok tercih edilen aletlerdendir. Tıpkı Braun gibi birçok farklı ürünü bulunsa da genel bir bilgilendirme yapalım.

Philips Epilasyon ürünleri uzun süreli sonuçlar için oldukça iddialı olduğunu belirtmeliyiz. Değişik gövde tasarımla tutuşu kolay ve hızlı çözümler sunmaktadır ayrıca başlıkları sayesinde en ince ve kısa tüylerin dahi alınmasını sağlamaktadır. S şeklindeki gövdesi bir ilktir ve bu sayede doğal ve hassas bir kullanım sağlarken tüm vücutta kullanılma imkanı sunar. Fiyat konusunda değişiklikler gösterse de genel olarak bütçeye uygundur.

Peki, siz hangisini tercih edersiniz Braun epilasyon ürünlerini mi yoksa Philips epilasyon ürünlerini mi?

Sibel Çelik
Philips kullanın kesinlikle.İki ürünüde kullandım braun dirseğiniz de dahil olmak üzere kıstırıyor ,acıtıyor ve kanatıyor.Philips te böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım.Philips acıtıyor diyenler var bunun sebebi kılları kökünden almasıdır başka bir nedeni olamaz.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/kadinlar-etek-mi-pantolon-mu-giymeli/
Kadınlar Etek mi Pantolon mu Giymeli?
http://www.yaoyabu.net/gozenek-sikilastirma-icin-gul-suyu-mu-tonik-mi/
Gözenek Sıkılaştırma İçin Gül Suyu mu Tonik mi?
http://www.yaoyabu.net/cilt-bakiminda-maske-mi-pieling-mi/
Cilt Bakımında Maske mi Pieling mi?
http://www.yaoyabu.net/sivilce-kremi-en-iyisi-imex-mi-aknilox-mu/
Sivilce Kremi En İyisi Imex mi Aknilox mu?
http://www.yaoyabu.net/bb-krem-mi-cc-krem-mi/
BB Krem mi? CC Krem mi?
http://www.yaoyabu.net/bb-krem-mi-fondoten-mi/
BB Krem mi, Fondöten mi?