328

Apple mı, Samsung mu?

Apple mı, Samsung mu?
İphone
0 Tercih
Henüz Oylanmamış
Samsung
0 Tercih
Henüz Oylanmamış

Akıllı telefon mobil cihaz almak isteyenlerin İphone alma şansı azaldı. Bunun sebebi Apple fiyatları oldukça yüksek tutuyor. Firma geri dönüş hizmetlerinde, servis ve garanti hizmetlerinde çok iyi. Bunun sebebi 5 telefon parasına 1 tane telefon veriyor. Tabi telefonun 2 yıl içinde arıza çıkarması yada servisle ilgili başka bir işlem gerektirmesi çok sık rastlanmayan bir durum. Çıkan olursa da Apple bir zarar etmiyor zaten. Az önce dediğimiz gibi tek akıllı telefonu 5 mobil cihaz parasına satıyor. Bu sebeple arıza çıkaran telefonu alıp sıfırını vermesi doğal.

Samsung’un geri dönüş, garanti servisi nasıl? Şunu belirteyim ki çok kötü değil. Firma ürünleri ile ilgileniyor. Evet belki Apple kadar değil. Ama ürünlerinin arkasında duruyor ve garanti kapsamında ücretsiz destek veriyor. Fakat Samsung’un servisi ile alakalı tonlarca şikayet bulmanız mümkün. Bunun sebebi Samsung’un teknik servis ve garantili ürünlerde geri dönüş hizmetlerinin kötü olması değil. Pazarın çok büyük kısmı Samsung’un. Yaşlısından ihtiyarına herkesin elinde Samsung var. Dolayısı ile şikayet sayısının Apple göre daha fazla olması da doğal.

Karşılaştırma: İphone mu, Samsung mu? Hangisini Seçerdin?

Evet kalite bakımından İphone, Samsung’dan daha iyi. Hız bakımından İOS, Android’den daha iyi. Bunları kabul edelim. Ama kullanım açısından uygulama yada esneklik bakımından Samsung daha iyi. Apple adete kapalı bir kutu. Sınırları belli. Kendi çizdiği sınırların ve özelliklerin dışına çıkmasına izin vermiyor.

İOS mu, Andoid mi? isimli konu için tıklayın.

Bunlar benim fikrim. Ekleme yapmak isteyen arkadaşlar yazabilir. Bununla birlikte üst panelden oylama yaparak değerlendirme de yapabilirsiniz. Saygılar.

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/araba-mi-motor-mu/
Araba mı Motor mu?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-revit-mi/
Çizim Programı Autocad mi Revit mi?
http://www.yaoyabu.net/muhendislik-ve-mimarlik-icin-mac-mi-windows-pc-mu/
Mühendislik ve Mimarlık için Mac mı Windows (PC) mu?
http://www.yaoyabu.net/samsung-mu-iphone-mu/
Samsung mu, Iphone mu?
http://www.yaoyabu.net/bluetooth-kulaklik-mi-kablolu-kulaklik-mi/
Bluetooth Kulaklık mı, Kablolu Kulaklık mı?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-solidworks-mu/
Çizim Programı Autocad mi Solidworks mü?