279

AOC mu Asus mu?

AOC mu Asus mu?
AOC
1 Tercih
Mükemmel
Asus
1 Tercih
Çok kötü

Merhabalar bilgisayarımın monitörü oldukça eskidi ve değiştirmek istiyorum yani sürekli oyun oynayan biri olarak monitör oldukça önemli benim için daha öncesinden HP monitör kullanıyordum ve misafirliğe gelen çocuklar oyun oynarken korkmuş ve monitöre kalemliği fırlatmışlar tabi normal olarak monitörün ekranı çatlamış. Bir süre idare etmeye çalıştım ancak olacak gibi değil yenisini almak istiyorum. Çünkü çatlak ekranla oyun oyun oynamak tat vermiyor ve sinir bozucu olabiliyor.  Konumuza geri dönelim masaüstü bilgisayar için monitör alacağım ve iki marka arasında kaldım yani hangisini alacağımı bilmiyorum ve bu monitör oyun için olacak.  Sağlam olmalı, garanti sürecinde sıkıntı yaşamayacağım bir marka olursa daha iyi olur.

LCD Monitör tavsiyesi AOC mu Asus mu?

Asus ve AOC arasında kaldım yani ikisi de oldukça kaliteli markalar ikisinin de kendine göre avantajları var bunları belirteyim ilk olarak. Asus kendini ispatlamış bir marka müşteri hizmetleri de iyi ayrıca kullanım süresi de uzun yani oldukça iyi bir marka bir avantajı da HDMI girişidir.

AOC ise kenarları ve görüntüsü çok hoş yani Asus’a göre daha ince bir yapısı var ve görüntü kalitesi de daha iyi arada 30-35 TL gibi bir fark var ama bişey sayılmaz yani hangisi tavsiye edilirse onu alacağım 30 lira için düşünmem yani.

Sizce hangi markayı almalıyım AOC mu Asus mu?

YORUM YAZ

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/camasir-makinesi-bosch-mu-arcelik-mi/
Çamaşır Makinesi Bosch mu Arçelik mi?
http://www.yaoyabu.net/honda-pcx-125-mi-yamaha-nmax-mi/
Honda PCX 125 Mi Yamaha NMAX Mı?
http://www.yaoyabu.net/camasir-makinesi-siemens-mi-bosch-mu/
Çamaşır Makinesi Siemens mi Bosch mu?
http://www.yaoyabu.net/iphone-x-mi-samsung-galaxy-note-8-mi/
iPhone X mi Samsung Galaxy Note 8 mi ?
http://www.yaoyabu.net/ferrari-mi-lamborghini-mi/
Ferrari mi Lamborghini mi?
http://www.yaoyabu.net/beyaz-esya-samsung-mu-siemens-mi/
Beyaz Eşya Samsung mu Siemens mi?