164

Anakart Asus mu Gigabyte mı?

Anakart Asus mu Gigabyte mı?
Asus
1 Tercih
İyi
Gigabyte
1 Tercih
Mükemmel

Herkese merhabalar ben özellikle teknoloji ve web alanıyla uğraşan biriyim ve hayatım hemen hemen bilgisayara bağlı hale gelmiş durumda. Bunun iyi yönlerinden fazla kötü yönleri var ama ekmek parası buna mecbur ediyor artık. Bu aralar elime güzel bir para geçti ve bu para ile yeni bir bilgisayar toplamak istiyorum. Her malzemesinin ve bileşeninin en iyi kalitede olması için kendim toplayacağım bu sayede işlemlerimi daha hızlı halledebileceğim ve kalan zamanda da oyun oynayabileceğim. Her bileşenin hangi markadan olacağını ve hangi model olacağğını belirledim ancak geriye tek ve en önemli olanlarda biri kaldı oda anakart anakartı maalesef henüz belirleyemedim çünkü pek vaktim yoktu. Kısa bir araştırma yapıp öyle almak istedim çünkü daha sonradan anakart yüzünden emeklerimin boşa gitmesini istemiyorum. Yaptığım araştırmadan sonra iki marka arasında kaldım zaten benim aklımda olan Asus ile daha önce hiç kullanmadığım Gigabyte arasındayım şuan.

En iyi Anakart tavsiyesi Asus mu Gigabyte mı?

Asus’u nedne düşündüğümü belirteyim. Asus hem baya eski bir marka hemde daha kaliteli ve sağlam ürünler üretiyor ama kullanılışı ve fonksiyonu hakkında pek bir bilgim yok. Gigabyte ise araştırmalarda gördüm ve dikkatimi çekti sanırım Asus’tan daha iyi. Bir yazıda Asus’un eski kalite de olmadığını okumuştum sanırım tercihimi Gigabyte’den yana kullanacağım.

Peki, sizin tercihiniz ne olurdu Asus mu Gigabyte mı? Kullanıcı yorumlarınızı yazar mısınız? Asus kullanıp da şikayeti olan var mı?

Salim Eren
Anakart tavsiyesi olarak Asus diyeceğim ama.. Şimdi sizin bu konuda bütçeniz nedir ve hangi özelliklerde bir Anakart bakıyorsunuz. Ekran kartını onboard mı kullanacaksınız? İşlemci olarak tercihiniz ne olacak? Bunlara göre tavsiye de bulunayım. Ama fiyat uygun ve iyi birşey alayım derseniz Giga Byte daha uygundur. Kullanıcı yorumlar ve şikayetlere bakarsak ikisi arasında çok fark yok aslında.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/araba-mi-motor-mu/
Araba mı Motor mu?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-revit-mi/
Çizim Programı Autocad mi Revit mi?
http://www.yaoyabu.net/muhendislik-ve-mimarlik-icin-mac-mi-windows-pc-mu/
Mühendislik ve Mimarlık için Mac mı Windows (PC) mu?
http://www.yaoyabu.net/samsung-mu-iphone-mu/
Samsung mu, Iphone mu?
http://www.yaoyabu.net/bluetooth-kulaklik-mi-kablolu-kulaklik-mi/
Bluetooth Kulaklık mı, Kablolu Kulaklık mı?
http://www.yaoyabu.net/cizim-programi-autocad-mi-solidworks-mu/
Çizim Programı Autocad mi Solidworks mü?