129

Amway mı, Avon mu?

Amway mı, Avon mu?
Amway
0 Tercih
Henüz Oylanmamış
Avon
2 Tercih
Mükemmel

Kişisel bakım ürünleri başta bayanlar olmak üzere herkes için vazgeçilmezdir ve kullanılmaktadır. Yapılan araştırmalar göre kişiler bütçesinden belli bir miktarı kişisel bakım ürünlerine harcamaktadırlar ve bu oran bayanlarda daha fazladır.

Bu sorumuz özellikle bayanlara yönelik ve tercihlere göre değerlendirilmektedir. Birçok kişi Amway  ürünleri mi yoksa Avon ürünleri mi almalı karar verememektedirler okuyucularımız yorumda tercihlerini belirtirse daha aydınlatıcı olabilir. Esasında ürün tercihinden çok hangi markanın bayisi olmak lazım konusu araştırılıyor. Çünkü network sisteminde son yıllarda bayanlar çok ciddi para kazanıyor. Tabii bu işe yeni başlayanların çok kazandığı söylenemez. Bunun sebebi kariyer yapmamış olmalı. İki firma da satıcıların kariyer yapması ve lider olmasını istiyor. Bu şekilde daha fazla kar veriyor. Hem kazanç oranları yada komisyon oranları artıyor ve hem de altında bulunan üyelerin sayısı arttığından daha fazla para kazanıyorlar.

Bu konuyla ilgili genel olarak bayanlar uğraşıyor. Çünkü kategori temizlik ürünleri ve kişisel bakım, güzellik vs gibi ürünler.

Buradan bayanlara bir tavsiyem de şu: Sakın sattığınız ürünleri gereksiz şekilde allayıp pullamayın. Neyse onu söyleyin. Uçmayın.. Garanti vermeyin. Aksi halde eş dost, arkadaş, komşu, akrabaya karşı madara olur, güvensiz bir hale gelirsiniz. Kendiniz küçük düşürürseniz artık ürün de satamazsınız.

Network pazarlama olarak Amway mı, Avon mu daha iyi?

Avon kişisel bakım ürünleri

Avon başta ülkemiz olmak üzere birçok ülkede en çok satan kişisel bakım ürünlerinden biridir. Bu konuda oldukça başarılı olan marka milyonlarca kullanıcıdan olumlu dönüşler almaktadır. Her ne kadar şahsi olarak kullanmamışsam da birçok kişi beğeniyor ve kullanıyor sanırım buda iyiye işaret. Vücutta yen etkisi var mı bilemiyorum çünkü bu kişiyle alakalı bir durum galiba

Amway Kişisel Bakım Ürünleri

Amway markasını yeni yeni duymaya başladım ve onun hakkında da pek bilgim yok ama kısa bir araştırma yaptım. Oda tıpkı Avon gibi dünya genelinde satılan bir ürün ayrıca ev temizlik ürünleri de var neyse konumuza geri dönelim Amway’in pek kullanıcısı ile karşılaşmadım yaptığım araştırmalarda bol bol eleştiride vardır ancak kullanmadan bir şey denilemez. İnternet’teki yazıların gerçekliğini öğrenmek adına denemek lazım. Sizde deneyip bunu belirtirseniz diğer insanlar için faydası olabilir.

Peki siz kişisel bakım ürünlerinde hangisini tercih edersiniz Amway ürünlerini mi yoksa Avon’u mu?

Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.
Sen Ne Düşünüyorsun?
İlgini Çekebilir
http://www.yaoyabu.net/kadinlar-etek-mi-pantolon-mu-giymeli/
Kadınlar Etek mi Pantolon mu Giymeli?
http://www.yaoyabu.net/gozenek-sikilastirma-icin-gul-suyu-mu-tonik-mi/
Gözenek Sıkılaştırma İçin Gül Suyu mu Tonik mi?
http://www.yaoyabu.net/cilt-bakiminda-maske-mi-pieling-mi/
Cilt Bakımında Maske mi Pieling mi?
http://www.yaoyabu.net/sivilce-kremi-en-iyisi-imex-mi-aknilox-mu/
Sivilce Kremi En İyisi Imex mi Aknilox mu?
http://www.yaoyabu.net/bb-krem-mi-cc-krem-mi/
BB Krem mi? CC Krem mi?
http://www.yaoyabu.net/bb-krem-mi-fondoten-mi/
BB Krem mi, Fondöten mi?